DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 50 z 54
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 54
 #971356  autor: marcinkoleksl
 11 sty 2018, 15:34
LM to beznadziejna siec. Wypowiedziałem Umowę, ponieważ trochę mało neta dawali w porównaniu do konkurencji. Dzwoni BOK i nic nie proponują, nawet kobieta nie zapytała, dlaczego... Spytała się tylko, od kiedy numer maja mi przenieść na kartę. Okazało się, iż w systemie nie widzi, do kiedy mam Umowę. Powiedziałem, ze jest bezterminowa, wiec zgodnie z Regulaminem, do końca stycznia mam Umowę z nimi. Parodia sieci to mało powiedziane.
Osobiście nie będę ryzykował i dopiero 1 lutego przenoszę numer do a2 na abo.
 #971911  autor: tomiangelo
 14 sty 2018, 13:40
Numer w Lajt mam aktywny od 8 marca i teraz mi zostały dwa miesiące tego większego abonamentu. Chcę się przenieść do Nju. Muszę złożyć wniosek do nju minimum 30 dni przed końcem umowy z lajt czy wcześniej mając na uwadze wysyłkę kurierem papierów i powrót do operatora ? Czy za numer tymczasowy pobierane są jakieś opłaty ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 #972307  autor: Wulo
 16 sty 2018, 16:07
Dziś kolejny telefon do BOK Lajt Mobile odnośnie oferty przedłużenia na numer, z którego korzysta moja mama. Z marszu konsultant zaproponował no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS i 10GB za 24,99 zł czyli taki standard. Mama chciała się zmieścić w max 20 zł, tak więc odrzuciłem tą ofertę. Zapytałem po prostu, czy dostanę no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS i 4GB za 19,99 zł to przedłużę, jeżeli nie to zabieram numer. Konsultant oddzwonił po 5 minutach i dostałem to co chciałem :wink:

Tak więc przedłużyłem umowę, na której był strzał w 10. No limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS i 4GB. Umowa na czas nieokreślony, wyraziłem zgodę na przyjęcie oferty telefonicznie, a do domu mają tylko przysłać potwierdzenie przedłużenia.
 #972344  autor: Phenresin
 16 sty 2018, 18:30
A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
 #972408  autor: tomiangelo
 17 sty 2018, 07:45
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
Miałeś ten strzał w 10 za 12 zł ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 #972420  autor: Phenresin
 17 sty 2018, 09:23
tomiangelo pisze:
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
Miałeś ten strzał w 10 za 12 zł ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Jeden numer za 10 drugi za 12 ... podejrzewam że dlatego taka oferta ponieważ została już złożona dyspozycja przeniesienia numeru do a2 na 1 marca.
 #973371  autor: yaras12
 22 sty 2018, 12:21
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
A ile neta w tym dali?
 #973455  autor: Phenresin
 22 sty 2018, 19:40
yaras12 pisze:
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
A ile neta w tym dali?
10gb
 #974577  autor: Phenresin
 28 sty 2018, 12:09
tomiangelo pisze:Gdzie sprawdzę do kiedy mam umowę w Lajt bo nie wiem jaki dzień mam wpisać o termin przeniesienia numeru do innej sieći

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Zadzwon i zapytaj oni ci powiedzą na kiedy masz wyznaczyć termin.
 #974595  autor: Kumacja
 28 sty 2018, 13:19
Witam wszystkich :)
W poniedzialek przyjezdza do mnie kurier z umową od Lajt mobile. Widzę, że opinie są podzielone, ale z tego co zauważyłam nie ma drugiej oferty z taką ilością netu (100 GB) i umową bezterminową (a2 niby nie ma limitu, ale predkosci są śmieszne powyżej 10-15 GB, a 100 GB to już naprawdę dużo).
Tylko Plus świetnie mi działa (obrzeża Wrocławia), zasięg innych sieci to porażka.
No ale w Plushu na karte, który teraz mam, pakiety internetowe są za małe jak na moje potrzeby.
Lajt mobile chce traktować jako internet domowy, udostepniany z drugiego telefonu przez wifi, z połaczen glosowych nie będę korzystać prawdopodobnie wcale, tak samo z roamingu...
Korzystał ktoś z ich oferty w taki sposób i może coś doradzić/odradzic?
 #977979  autor: Katrinka
 16 lut 2018, 19:07
Kiedy kończyła mi się umowa "Strzał w 10", zaproponowali mi (mailowo) przedłużenie na warunkach:
cena 24,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym)
- nielimitowane do komórkowych i stacjonarnych;
- nielimitowane SMS-y i MMS-y;
- 10GB
Możliwość przedłużenia umowy na okres bezterminowy, 12 miesięcy lub 24 miesiące.
Przedłużając na 12 miesięcy - 3 miesiące abonamentu za połowę ceny, a przedłużając na 24 miesiące - 6 miesięcy abonamentu za połowę ceny.

W odpowiedzi zapytałam (też mailem), czy jest możliwość przedłużenia umowy z abonamentem w wysokości 20 zł. Zaproponowałam, że może być nawet kosztem mniejszego pakietu internetu. Wspomniałam, że słyszałam, że niektórym klientom zaproponowano podobne warunki (dzięki, forum Telepolis!).

I dostałam ofertę "indywidualnie wynegocjowaną" za 19,99 zł/mc bez zmniejszenia pakietu,czyli 10 GB. Umowa bezterminowa.

Piszę to, żeby po pierwsze podziękować Wam za info o Waszych negocjacjach, a po drugie potwierdzam na własnym przykładzie, że jeśli komuś kończy się "strzał w 10", jest zadowolony z operatora, a nie chce oferty na kartę, tylko abonament, to warto ponegocjować.
 #978575  autor: Arturro_
 19 lut 2018, 08:19
Dla Pańskiego numeru 666666666 posiadamy następujące propozycje:

Wariant 1 - "Zmniejszony rachunek" - cena 24,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym) . W ramach abonamentu otrzymuje Pan:
- nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
- nielimitowane SMS-y i MMS-y;
- pakiet 10GB LTE - odnawialny co miesiąc.

Możliwość przedłużenia umowy na okres bezterminowy, 12 miesięcy lub 24 miesiące.
Przedłużając umowę na 12 miesięcy otrzymuje Pan 3 miesiące abonamentu za połowę ceny.
Przedłużając umowę na 24 miesiące otrzymuje Pan 6 miesięcy abonamentu za połowę ceny.

Wariant 2 - "Zwiększony transfer" - cena 36,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym) . W ramach abonamentu otrzymuje Pan:
- nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
- nielimitowane SMS-y i MMS-y;
- pakiet 30GB LTE - odnawialny co miesiąc.

Możliwość przedłużenia umowy na okres bezterminowy, 12 miesięcy lub 24 miesiące.
Przedłużając umowę na 12 miesięcy otrzymuje Pan 3 miesiące abonamentu za połowę ceny.
Przedłużając umowę na 24 miesiące otrzymuje Pan 6 miesięcy abonamentu za połowę ceny.

Ja dostałem taką, propozycję i chyba też do nich napiszę to samo co Katrinka ;)
 #978624  autor: Ryumari
 19 lut 2018, 12:00
Czesc,

Czy w lajt mozna wlaczyc jakies powiadomienie, kiedy podczas mojej rozmowy ktos probuje sie ze mna skontaktowac? Strasznie to irytujace jak czasami po 40minutach, albo wcale, dostaje wiadomosc, ze dany numer jest teraz dostepny, albo ze ktos probowal sie ze mna skontaktowac.

Jesli nie, czy w a2/plush takie powiadomienie funkcjonuje? Bo planuje zmienic w maju na ktoras z tych wlasnie sieci. Wczesniej mialem Play i tam byl krotki sygnal, ze ktos do mnie dzwoni i moglem sobie zawiesic polaczenie.

Dzieki i pozdrawiam.
 #978683  autor: coleslaw7
 19 lut 2018, 15:36
Katrinka pisze:Kiedy kończyła mi się umowa "Strzał w 10", zaproponowali mi (mailowo) przedłużenie na warunkach:
Ile dni przed końcem umowy dostałeś ofertę przedłużenia? Bo u mnie niedługo kończy się okres i żadnych ofert nie dostałem.
  • Strona 50 z 54
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 54
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 54