DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 17 z 24
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
 #973668  autor: wasylek
 23 sty 2018, 18:27
24bis24 pisze:W jakim czasie od momentu dostarczenia przesyłki przez kuriera z dokumentami i simką numer tymczasowy powinien być aktywny?
tego samego dni powinien być numer aktywny.

Posiadam wolne zaproszenia, więc kto chcę przenieść numer do orange to mogę wysłać zaproszenie.
 #973674  autor: 24bis24
 23 sty 2018, 18:45
wasylek pisze:24bis24 napisał(a):
W jakim czasie od momentu dostarczenia przesyłki przez kuriera z dokumentami i simką numer tymczasowy powinien być aktywny?

tego samego dni powinien być numer aktywny.
już wiem, powinien być aktywny po złożeniu podpisu na terminalu kuriera.
Ale bywa też tak, że numer tymczasowy nie podepnie się do zamówienia i bez interwencji w dziale sprzedażowym uruchomi się simka dopiero na przenoszonym od innego operatora.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #973700  autor: kaspeed
 23 sty 2018, 20:25
Już nie polecę bo mam sms że wykorzystałem limit:( przez dwa numery które miały sie przenieść a nie przeniosły jestem stratny.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973768  autor: drag20
 24 sty 2018, 07:36
Chciałbym prosić kogoś o zaproszenie do Orange w promocji z 3. m. nielimitowanych rozmów i 100gb. Tylko sytuacja kształci sie tak, że obecnie czekam na wyrobienie dowodu, który będę miał za ok. 3 tyg. Na infolinii otrzymałem odpowiedź, że dowód nie jest konieczny, dlatego liczę, że nie będzie problemów. Jednak proszę osobę polecają, żeby wzięła to pod uwagę, jeżeli zależy jej na szybkim i pewnym bonusie za polecenie. Wniosek o przeniesienie chciałbym złożyć najlepiej dzisiaj rano lub do południu , dlatego zależy mi na szybkiej odpowiedzi i poleceniu. Jeśli ktoś ma możliwość wysłać zaproszenie w niedługim czasie, to proszę o kontakt na pw.

Edit:
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Nr został przed chwilą polecony. Tak, że powyższa prośba nie jest już aktualna.
 #974371  autor: ign123
 26 sty 2018, 23:43
Nie, nie można. Ale można przedłużyć polecając kolejną osobę (o ile promocja zostanie przedłużona, bo można nie zdążyć w tej edycji) - o kolejne 93 dni liczone od momentu odebrania bonusu za polecenie.
 #974377  autor: Traker
 27 sty 2018, 08:11
Mając na siebie numer w Orange, mogę siebie zaprosić z innych sieci ??? Chodzi mi o przetwarzanie nr. PESL który jest taki sam.
 #974387  autor: neotele
 27 sty 2018, 11:20
Czy jeśli podam w formularzu datę przeniesienia do Orange przypadającą na sobotę, to w sobotę przeniesienie zostanie wykonane ?

Edit:
Właśnie konsul Orange potwierdził, że przenoszenie jest wykonywane automatem w każdy zaplanowany dzień tygodnia.
 #974389  autor: Johnny
 27 sty 2018, 11:39
neotele pisze:Czy jeśli podam w formularzu datę przeniesienia do Orange przypadającą na sobotę, to w sobotę przeniesienie zostanie wykonane ?
Przenoszenie w systemie jest automatyczne więc nie powinno być z tym problemu.
 #974408  autor: neotele
 27 sty 2018, 12:58
Próbuję przenieść nr z sieci wRodzine do Orange za pomocą formularza internetowego i mam dylemat, jakiego obecnego operatora wskazać, gdyż w formularzu nie ma widocznej sieci "wRodzinie".
Czy ktoś przenosił nr z "wRodzinie" i wie jakiego obecnego operatora wskazać?

(Wydaję mi się, że powinienem ewentualnie wybrać "Aero 2", gdyż:
- "Sieć komórkowa wRodzinie jest przedsięwzięciem prowadzonym przez polskiego operatora telefonii mobilnej, firmę Aero 2." https://wrodzinie.com.pl/o-nas
- strona https://aero2.pl/ dotyczy wyłącznie Internetu, z czego wynikałoby, że nie ma oddzielnej sieci mobilnej Aero 2.
Jednak nie jestem tego pewien na 100%)
 #974417  autor: kaspeed
 27 sty 2018, 13:15
Wybierz aero2 jak dostepne jak nie PLUS.Ktoś tu pisal o bonusie że chce sam siebie zaprosić do Orange z innych sieci.Odpowiem nie dostaniesz bonusu.weryfikują pesel

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 17 z 24
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24