DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #973783  autor: Aggie87
 24 sty 2018, 09:57
Cześć,
mam pytanie, czy w salonie (w tym przypadku Plus) mogą sprzedać telefon z rozładowaną baterią do 0?
Zawsze jak kupowałam telefon sprzedawca przy mnie go włączał pokazywał ogólnie czy działa, czy jest sprawny itd. Wczoraj pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że sprzedawca nie mógł uruchomić telefonu bo był on całkowicie rozładowany. W salonie tłumaczyli to tak, że leżał on listopada i się rozładował i sama mam go sobie naładować i sprawdzić czy działa.
Telefon kupiłam, ale teraz zastanawiam się czy to jest normalne, że sprzedają rozładowane telefony? Z góry dziękuję z jakąkolwiek odpowiedź.
 #973787  autor: f0ku5
 24 sty 2018, 10:28
Baterie do sprzedaży są ładowane na tyle, że telefon leżący w magazynie od listopada by się nie rozładował do zera w styczniu. Coś tu śmierdzi.
 #973791  autor: Morvius
 24 sty 2018, 10:45
Może zanim trafił do salonu to już miał mały stan naładowania. Lub po prostu był często demonstrowany przez co pobierało baterię.

Klasyczny obserwator wątku.