DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #973056  autor: czocza
 20 sty 2018, 13:42
Witam forumową brać!

Tak jak w temacie spotkaliście z takim problemem mianowicie automatycznym rozłączaniem połączeń krajowych po 60min w sieci Play?
Znalazłem, ze inni użytkownicy sieci Play mieli takie problemy ale to dobre pare lat temu, teraz internet milczy.
 #973060  autor: Sig
 20 sty 2018, 14:01
Kiedyś było to nie 60, a 120 minut z tego co pamiętam. Jak jest teraz to nie mam pojęcia.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #973092  autor: czocza
 20 sty 2018, 17:24
Ogólnie to nie problem niech rozłącza ale jak dzwonisz do Janusza czy Grażyny ale gorzej jak w moim wypadku dzwoniłem na infolinie gdzie jesteś ponad setny w kolejce i dobijasz się w końcu przy 60 minucie jako pierwszy, cieszysz się jak małe dziecko i nagle Cię rozłącza to najchętniej masz ochotę otworzyć okno i wyrzucić kartę SIM :)
Coś da się z tym zrobić?
 #973139  autor: Sig
 20 sty 2018, 20:52
Połączenia konferencyjne też rozłączają? W sensie jakby tak koło 40 minuty zrobić konferencyjne, to może by licznik wyzerowało? ;-)
Z infoliniami to prawda. Ostatnio do Virgin Mobile dzowniłem i były bodajże 32 minuty na liczniku zanim usłyszałem człowieka po drugiej stronie...
60 minut to dziwnie krótki limit. Rozłączanie ma jak najbardziej sens, bo wycina się połączenia, który zapomniał zakończyć użytkownik, utrudnia działanie różnym automatom itd., ale 60 to za krótko. 120 to raczej optimum.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #986078  autor: hwx3.0
 28 mar 2018, 19:49
Sig pisze:Kiedyś było to nie 60, a 120 minut z tego co pamiętam. Jak jest teraz to nie mam pojęcia.
I tak jest do tej pory. Rozłącza mnie po 120min.

I am a patient boy. I wait, I wait, I wait, I wait :)