DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #971552  autor: monyka8
 12 sty 2018, 17:37
Hej. Okolo 2 godzin temu przenioslam swoj nr z karty micro na nano sim. Wszystko przeszlo bez problemow. Pozostalo mi czekac az moja stara micro zostanie wylaczona, aby wlaczyc uruchomic nano. No i czekam..............
Kiedy bede wiedziala czy juz moja karta jest wyłączona..? Otoz nie moge juz wykonywac polaczen ani wysylac smsow, ale wciaz mam 3 kreski zasięgu... czyli co? Mam nadal czekać bo te kreski wszystkie maja zniknac? Zresetowalam tel.ale to nic nie pomoglo.. :roll:
 #971561  autor: monyka8
 12 sty 2018, 18:04
No wlasnie nie moge. Bo jesli numer jeszcze nie zostal przeniesiony to w ten sposob zniszcze tą karte nowa. Tzn. Nie bedzie juz sie dalo przeniesc bo uruchomie ten nr widniejący na niej
 #971609  autor: merigaw
 12 sty 2018, 19:44
Co Ci za różnica skoro i tak nie możesz wykonywać operacji na starej karcie?
Włóż te nową i spróbuj zadzwonić,ale najprawdopodobniej jeżeli nie masz terminu przeniesienia na konkretny dzień to karta zacznie działać po północy.
 #971695  autor: darekka
 13 sty 2018, 10:30
Kreski zasięgu będą zawsze ponieważ nawet telefon nawet bez SIM loguje się do dowolnego nadajnika celem zabezpieczenia łaczności z numerami alarmowymi.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #972306  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 15:58
Bedzie pisac brak lub błąd karty sim.Wtedy karta nowa do telefonu

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: