DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #970690  autor: _aston_
 08 sty 2018, 09:06
Chciałbym kupić dobre akcesoria do telefonu:
- Ładowarka fast charge
- Kabel miroUSB
- Kabel USB - C

Szukałem tego, ale sam nie wiem co warto, kupiłem jakiś czas temu niby oryginalną ładowarkę Samsung i kabel USB-C, ale nie działało szybkie ładowanie.
Może mi ktoś polecić gdzie i co można kupić, aby sprzęt był dobry i nie stwarzał problemów, a gdyby cena była jakaś rozsądna to też by było miło.
 #970713  autor: Remington
 08 sty 2018, 11:12
W firmowych sklepach np. jest firmowy sklep Samsunga, powinno być najlepiej, ale drogo.

Gdzie indziej, to trudno powiedzieć - nawet duże sklepy internetowe mają w ofercie czasem słabe chińskie podróbki sprzedawane jako oryginały. Nie z własnej winy, tylko po prostu takich mają dostawców, bo zapewne dobierają ich wg ceny.

Spróbowałbym szukać po nazwach renomowanych producentów akcesoriów, zazwyczaj to lepsza jakość - Belkin, Hama, może też Targus.

Nazw sklepów i linków w tym wątku nie zamieszczamy, wystarczy Google, ewentualnie PW.
 #970948  autor: _aston_
 09 sty 2018, 12:52
Dzięki za info ... to co ja ogólnie widzę to jest jakieś niepojęte ... niby wszędzie oryginalne "ładowarki" przewodowe za 25-40zł a np u Samsunga 99zł ;)

Jakiś czas temu kupiłem niby oryginalne akcesoria, w pudełku, sprawnie działają, ale teraz widzę, ze np wtyczka mi zaczyna pękać czy jednak podróbka :/

Jak najbardziej będę zadowolony z bardziej konkretnych informacji na PW