DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
 #970439  autor: Gregrin
 06 sty 2018, 20:58
Skoro już chcesz pomoc znajomemu sprawdź czy ma włączoną skarbonkę chociaż teraz to już "po ptakach" bo raczej nie będzie przez długi czas doładowywać.

Jeśli jest w pop to zobacz w mój orange statystyki (bardzo ładnie pokazane ile minut i do jakich sieci dzwoni) bo w tej taryfie jest bardzo "sprytny" pakiet 120min (niestety tylko na kom -bez stac) którego jeśli się nie wykorzysta to się skumuluje a gdy wykorzysta się wszystkie minuty z niego to sam się odnowi bez czekania na planowany termin odnowienia który jak w każdym pakiecie jest po 30stu dniach od aktywacji.
Wydaje mi się ze to fajna opcja bo pakiet kosztuje 9zl i dla mało/średnio dzwoniących jest idealny. W spokojny miesiąc minuty się nazbierają a jak będzie potrzeba żeby sporo dzwonić to sam się odnowi (tylko chyba nie odnawia się w trakcie rozmowy tylko po niej co może spowodować male naliczenie po standardowej stawce).

RWK w tej taryfie nic nie kasuje a już na pewno nie na "zawsze". Groźniejsze jest włączenie jakiejś usługi "Za darmo w orange" czy coś bo to wtedy zmienia taryfę (i obecnie jest to permanentne). Byly jeszcze jakieś usługi które potem blokowały RWK ale sam RWK jest niegroźny.
 #970533  autor: adacomp
 07 sty 2018, 13:03
kamaz222 pisze:Za dwa dni przepadają mi 32 gigabajty w OFnK. Jest jakiś sposób aby niewielkim kosztem przedłużyć ważność
Tylko doładowując konto.

Za 5zł jest najtaniej ale przedłużysz tylko o 2 dni

Najlepiej wychodzi doładowanie za 50zł - 3 miesiące oraz bonus 25GB
 #970664  autor: ign123
 08 sty 2018, 00:28
@24bis24, @Gregrin - dziękuję bardzo za informacje!
24bis24 pisze:myślisz pewnie o Za darmo rozmawiaj z trzema numerami z każdej sieci.
Informacji mam niestety mało i dodatkowo są nieprecyzyjne, ale chyba masz rację, pewnie chodzi właśnie o tę usługę.

@Gregrin:
Przekazałem info o skarbonce - masz rację, że jeśli nie była dotychczas włączona to już musztarda po obiedzie.
Po włączeniu RWK przyjdzie czas na konsumowanie środków zgromadzonych z doładowań - pójdą na pakiety no limit lub na ten bardzo ciekawy, samoodnawiający się nie tylko cyklicznie pakiet za 9zł. Ale chyba raczej na no limit, bo mam wrażenie, że tej osobie 120 min by nie wystarczyło (tak jak pisałem - nie mam dostępu do konta na orange.pl, więc nie sprawdzę statystyk), a wielokrotnie uruchamiany byłby nieopłacalny.
Jeszcze raz dzięki za cenne wskazówki!
 #970675  autor: Gregrin
 08 sty 2018, 05:05
ign123 pisze:mam wrażenie, że tej osobie 120 min by nie wystarczyło (tak jak pisałem - nie mam dostępu do konta na orange.pl, więc nie sprawdzę statystyk), a wielokrotnie uruchamiany byłby nieopłacalny.
Ja wnioskuje ze skoro zrobiła się skarbonka a było ładowane za 50zl co 3m-ce (~17zl/mc) to albo osoba mało dzwoni albo dzwoni dużo ale tylko do tych trzech numerów bo same te 3 numery kosztują 9zl wiec teoretycznie w miesiącu nie zostawało więcej niż 8zl na resztę i z tego jeszcze nazbierała się sumka ;)
W każdym razie można info przekazać bo skoro osoba nie wiedziała o RWK to o tym pakiecie pewnie tez nie.
 #970968  autor: ign123
 09 sty 2018, 14:30
Gregrin pisze:Ja wnioskuje ze (...)
Bardzo słuszne wnioski, ale jest jeszcze możliwość, że osoba korzystała, korzysta i będzie korzystać (dopóki się da, co najmniej przez najbliższe 3 miesiące) z promocji polecania moich "leżaków" :) No i miała jeszcze środki z dawniejszych czasów (nie znam ich historii).
 #971374  autor: Nikita_Bennet
 11 sty 2018, 16:51
Gregrin pisze:Skoro już chcesz pomoc znajomemu sprawdź czy ma włączoną skarbonkę chociaż teraz to już "po ptakach" bo raczej nie będzie przez długi czas doładowywać.

Jeśli jest w pop to zobacz w mój orange statystyki (bardzo ładnie pokazane ile minut i do jakich sieci dzwoni) bo w tej taryfie jest bardzo "sprytny" pakiet 120min (niestety tylko na kom -bez stac) którego jeśli się nie wykorzysta to się skumuluje a gdy wykorzysta się wszystkie minuty z niego to sam się odnowi bez czekania na planowany termin odnowienia który jak w każdym pakiecie jest po 30stu dniach od aktywacji.
Wydaje mi się ze to fajna opcja bo pakiet kosztuje 9zl i dla mało/średnio dzwoniących jest idealny. W spokojny miesiąc minuty się nazbierają a jak będzie potrzeba żeby sporo dzwonić to sam się odnowi (tylko chyba nie odnawia się w trakcie rozmowy tylko po niej co może spowodować male naliczenie po standardowej stawce).

RWK w tej taryfie nic nie kasuje a już na pewno nie na "zawsze". Groźniejsze jest włączenie jakiejś usługi "Za darmo w orange" czy coś bo to wtedy zmienia taryfę (i obecnie jest to permanentne). Byly jeszcze jakieś usługi które potem blokowały RWK ale sam RWK jest niegroźny.
a podpowiesz mi jak ogarnąć starą kartę POPa?
Jest tam chyba z 600-800zł. Właściciel nie chce doładowywać (RWK???) ale chce mieć ważne wychodzące i przychodzące. Max 100-200 minut zużywa, czasem jakiś sms/mms na miesiąc.
 #971398  autor: andrewkaru
 11 sty 2018, 19:09
Hej Hej, dziekuje Wam za to forum znawcy tematu, za chwilę przeniesiony moj numer bedzie na karte do Oarange Free. Jako ze biuro obslugi klienta daje sprzeczne informacje mam kilka pytan:
1. Ile mam iternetu w kraju i co jak go przekorcze? Lejek czy sciaga z konta kase?
2.Jesli bede chcial pojechac do kraju unijnego jakiegos co musze zrobic zeby miec tak z Gigabajt internetu?
3. czy roaming mam standardowo wlaczony i WIFI Calling na czym mi bardzo zalezy?
Na razie to wszystko, dziekuje
 #971413  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 20:04
Wyslij smsa dla RWK START pod 8002 Ma od ręki rok ażne konto.

Co do roamingu kolegi wyżej: 1,61gb masz za 25zl miesięcznie( pakiet no limit+35gbneta)Roaming masz domyslnie aktywny.Wifi calling tylko w PL

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971463  autor: Gregrin
 12 sty 2018, 01:59
Nikita_Bennet pisze:Jest tam chyba z 600-800zł. Właściciel nie chce doładowywać (RWK???) ale chce mieć ważne wychodzące i przychodzące. Max 100-200 minut zużywa, czasem jakiś sms/mms na miesiąc.
Tak jak pisze kaspeed
kaspeed pisze:Wyslij smsa dla RWK START pod 8002 Ma od ręki rok ważne konto.
Środki będą ważne rok a za rok znowu się je przedłuży ;)
Skoro potrzeba 100-200min to polecam ten pakiet 120min. Jeśli w znacznym stopniu dzwonione jest na jeden numer to można włączyć tez do niego za darmo za 3zl/mc http://www.orange.pl/kid,4003596247,id, ... ticle.html
 #971467  autor: andrewkaru
 12 sty 2018, 04:56
Chce miec nieograniczone rozmowy. Jak na razie mam problem, karta juz dziala ale nie ma jak doladowac bo nie ma takiego numeru jak wejde na strone doladowania. I jaką mam taryfe domyslnie i na jaką zmienić i jak? Dziekuje!!!
Czekam moze do rana sie odblokuje i bede mogl doladowac konto bez informacji ze numer jest nieprawidowy.
2.A teraz jeszcze - naprawde w Orange nie mozna wylączyc identyfikacji rozmowcy? Opcja jest ale nie dziala...
3. I jak wylaczyc poczte glosowa. W ogole wylaczyc
 #971480  autor: kaspeed
 12 sty 2018, 09:00
Dzwon do bok w sprawie braku możliwości doladowania.Numer wygasili.Odblokuja warunkowo i będziesz mogl doładować potem sms z rwk

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971481  autor: asdaf
 12 sty 2018, 09:06
andrewkaru pisze:3. I jak wylaczyc poczte glosowa. W ogole wylaczyc
*110*03*00#
andrewkaru pisze:I jaką mam taryfe domyslnie
Wpisz kod *124*# i w wiadomości zwrotnej w pierwszym zdaniu powinno być napisane.
andrewkaru pisze:i na jaką zmienić i jak?
Ja polecam Orange Free na kartę (OFnK) jeśli masz inną to po wpisaniu kodu *101*40# zmieni się na OFnK.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 09:14 przez asdaf, łącznie zmieniany 1 raz.
 #971482  autor: tele2017
 12 sty 2018, 09:08
Poczta gł. to strona www mój orange -> Pakiety i ustawienia -> Ustawienia -> Połączenia
Jest tam opcja wyłączenia.

A blokady prezentacji numeru w we Free - nie widze takiej opcji w Mój orange, choć kiedyś tam była, ale faktycznie nie działa skutecznie.
 #971521  autor: andrewkaru
 12 sty 2018, 13:37
Pomocy, doladowalem przez Mbank udalo sie. Ale co ja mam za taryfe? Zadzwonilem na stacjonarny telefon i napisalo mi smsa ze kosz rozmowy jakies 60 groszy i sciagnelo z konta. Doladowalem wczoraj za 50 zl. Co mam zrobic?
2. Co mam wlaczyc jesli bede chcial wyjechac za granice i korzystac z danych w roamingu, wlaczyc cos innego? Dzieki za pomoc bo tak skomplikowanej taryfy dawno nie widzialem.

Jak wpisalem *124 ten kod co podales to zwrocilo mi informacje Twoja Oferta to Orange Free. Stan Konta glownego:49,37 - srodki sa wazne przez 366 dni. Ja chce miec nielimitowane rozmowy, co mam zrobic. I internet te 10 giga. I w Unii internet.

Czy jak zmienie zalozmy na Orange na karte rozmowy bez limitu za 25 zl co 31 dni cyklicznie to ile bede mial giga danych w Polsce? A ile w Unii? To chyba pytanie najwazniejsze.

UPDATE: wpisalem kod *102*72# rozmowy i smsy bez limitu 31 dni cyklicznie. Siec odpowiedziala Usluga Rozmowy i Sms bez limitu do wszystkich dla PRZENOSZACYCH NUMER w wersji odnawialnej zostala wlaczona. Co mi to daje dodatkowo ze PRZENIOSLEM NUMER? I ponawiam pytanie odnosnie ilosci giga w kraju i w Unii. Dzieki i przepraszam za zamieszanie.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 13:42 przez andrewkaru, łącznie zmieniany 1 raz.
 #971526  autor: kaspeed
 12 sty 2018, 13:53
35gb kraj 1,61w ue.Pod warunkiem ze aktywowano darmowe.rozmowy i smsy z paczką internetu.W przeciwnym razie masz mniej net tylko w.pl z doładowania .25zl kosztuje pakiet bez limitu z paczką internetu w kraju(plus w Unii no limit z limitem 1,6 1).Minimum chęci masz wszystko opisane.Najlepsza oferta na dzis to taryfa właśnie Orange Free.Do tego za każde doładowanie masz net w pl.Poza standardowym netem z pakietu za 25zl masz dodatkowe gb w kraju

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971606  autor: andrewkaru
 12 sty 2018, 19:32
Pomocy- wszystko mam złe w tym Orange po przeniesieniu na karte z TMobile. Iphone X.

1. Wifi-calling nie włącza się, pisze by skontaktować się z operatorem.Rozmawiam z panią w BOK która pyta na przykład jakiej aplikacji używam i czy ten iPhone ma dwie karty sim.
2. udało mi się doładować telefon tylko poprzez bank ING - gdy wchodzę na doładowania.orange.pl i wpisuje moj numer dostaje informacje ze nieprawidłowy numer telefonu
3. Z opcji aparatu nie da się zmienić prezentacji numeru
4. Opcja call waiting nie działa komunikat wyskakuje „Could not save Settings”
5. Coś mam zrypane z tym kontem co mam zrobić ?
6. Po pół godzinnej rozmowie z BOK pani gdzieś przełączyła, włączyła muzyczkę i przerwało. Ratunku
7. I jeszcze dlaczego jak zadzwonię na gwiazdka 100 pobiera mi kasę z karty mimo ze mam taryfę rozmowy i Smsy bez limitu?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 #971615  autor: 24bis24
 12 sty 2018, 20:10
andrewkaru pisze:I jeszcze dlaczego jak zadzwonię na gwiazdka 100 pobiera mi kasę z karty mimo ze mam taryfę rozmowy i Smsy bez limitu?
trzeba dzwonić na aplikacje niższą niż 4.1

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #971643  autor: Symulant
 12 sty 2018, 21:39
andrewkaru pisze: I jeszcze dlaczego jak zadzwonię na gwiazdka 100 pobiera mi kasę z karty mimo ze mam taryfę rozmowy i Smsy bez limitu
W Orange połączenia z BOK są płatne. Masz to w cenniku. Najlepiej wejdź w aplikacje Orange i wybierz opcje "Zamawiam rozmowę z konsultantem"
 #971644  autor: 24bis24
 12 sty 2018, 21:44
Symulant pisze: Najlepiej wejdź w aplikacje Orange i wybierz opcje "Zamawiam rozmowę z konsultantem"
a widziałeś co się teraz wydarzy jak wejdziesz na aplikacje po aktualizacji
i wybierzesz opcje?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 13 z 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15