DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #969729  autor: Pierdzioszek
 03 sty 2018, 10:32
Witajcie, planuję kilkudniową wycieczkę do Izraela.

Potrzebne mi będzie około 500MB danych do wykorzystania na miejscu.

Czy ktoś z Was jest w stanie polecić najkorzystniejszą cenowo opcję - lokalny prepaid (jak wtedy z rejestracją, czy jest w ogóle takowa w Izraelu) czy paczka roamingowa u krajowego opa (posiadam mixa w Plusie), ewentualnie inna kombinacja (kupno polskiego prepaida na którym korzystniej wykupić pakiet roamingowy)?

Pozdrowienia
 #969794  autor: Karlos20
 03 sty 2018, 16:12
Gdybyś miał abonament, mógłbyś aktywować Pakiet Orientalny 500 MB za 350 zł brutto, który jest ważny do końca okresu rozliczeniowego i obejmuje Izrael.
W innym wypadku lokalny prepaid.
Znalazłem taką stronkę:
http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/Israel

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #969822  autor: kaspeed
 03 sty 2018, 18:34
Wyglada ze za 50zł ma dwa gb:D

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969902  autor: Pierdzioszek
 04 sty 2018, 08:31
Dzięki wielkie!
Z komunikacją w Izraelu akurat nie ma najmniejszego problemu - kilka lat temu bez problemu można było dogadać się po polsku, począwszy od kontroli granicznej, a skończywszy na obiektach turystycznych. :)
 #969906  autor: kaspeed
 04 sty 2018, 08:43
Patrząc na polskie paczki neta fakt poza ue drogo.Taniej duzo jednak lokalnego sima

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #1076701  autor: Mariuszau
 22 lip 2019, 10:54
A nie lepiej kupić lokalną karte z sim?
Wychodzi dużo taniej i pakiety po 30 GB:
WYMODEROWANO SPAM
Wysyłają do Polski, ewentualnie odbierasz z automatu na lotnisku.
Mam taka kartę od dość dawna i tylko doładowuje za 10-20$ przed wyjazdem.
 #1083302  autor: Mariuszau
 05 lis 2019, 23:34
Mały update. Znalazłem polski serwis na którym można kupić karty sim z mobilnym internetem w Izraelu. Pakiety od 30GB do 100 GB
WYMODEROWANO SPAM Testowane, mam od nich kartę i przez tydzień śmigała w Izraelu bez problemu. Netflix, rozmowy wszystko super.