DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #969780  autor: bioniq
 03 sty 2018, 14:37
Witam, od pół roku jestem posiadaczem LG G4 jednak niedawno zacząłem miewać problemy podczas połączeń. Podczas rozmowy telefonicznej, nieważne czy to ja dzwonię czy ktoś do mnie dzwoni, po wybraniu numeru czy też odebraniu połączenia ekran gaśnie tak jak w momencie przykładania telefonu do ucha i już nic nie można z nim zrobić. Jedyna opcja to gdy druga osoba się rozłączy lub wyciągnięcie baterii. Znalazłem tu na forum tylko jedno rozwiązanie, mianowicie ustawienie kończenia rozmowy na przycisk blokady, jednak to nie działa, przycisk reaguje, bo po dłuższym przytrzymaniu telefon lekko wibruje jak do wyłączenia, jednak ekran się nie podświetla, rozmowa nie można zakończyć ani telefonu nie można wyłączyć. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim?
 #969800  autor: hdfunpack
 03 sty 2018, 16:57
W ustawieniach telefonu nie widzę żadnego ustawienia, które mogłoby naprawić ten problem. Wobec tego wygląda to na błąd systemu, więc możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne (wcześniej warto zrobić kopię zapasową programem LG Backup).