DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
 #965425  autor: R.Mandano
 10 gru 2017, 18:52
Promo na HBO z nr VM nie wchodzi.Albo numery VM JUŻ nie łapią się na promo, albo jednak promo jest na PESEL a nie poszczególny numer tel. Próbowałem na 2 numerach na kilku awatarach z playteamu.
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 18:54 przez R.Mandano, łącznie zmieniany 1 raz.
 #965428  autor: R.Mandano
 10 gru 2017, 19:02
VM nie wchodzi - może wchodził w południe ale próbowałem teraz, po18.00, i nie wchodzi.

Poza tym Play wydał tylko 375 tys. (15 000 x 25) a skutek dla marki będzie lepszy niż opłacanie tych stad celebrytów z reklamy.
:mrgreen:
 #965443  autor: kamerling
 10 gru 2017, 19:55
24bis24 pisze:
kamerling pisze:mam w planach zakup x paczek GB po tej promocyjniej cenie 10 GB za bodajże 12 zł.
A gdzie są takie pakiety?
Tutaj. Proszę spojrzeć.
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=91312

Ja osobiście jeszcze nie kupowałem, bo tak jak pisał tam @jarekt - nie ma jeszcze pewności, czy te GB będą się kumulowały z innymi i czy będzie je można przedłużać. Gdybym kupił teraz parę tych pakietów 10 GB za 12 zł i za 30 dni, okazałoby się, że przepadły - to bym się wkurwił.
 #965445  autor: jarekt
 10 gru 2017, 20:00
@kamerling, trochę inna jest proporcja ilościowo-cenowa, bo jest to 12GB za 20zł i dlatego nazwałem go 12za20 :)
R.Mandano pisze:VM nie wchodzi - może wchodził w południe ale próbowałem teraz, po18.00, i nie wchodzi.
Wchodzi. Przed chwilą zarejestrowałem się na HBO na kod z numeru Virgin.
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 20:11 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #965450  autor: kamerling
 10 gru 2017, 20:22
@jarekt i inni, a to trochę pomyliłem. Aczkolwiek, jeżeli okaże się, że te 12 GB za 20 zł kumuluje się z innymi i przedłuża ważność wszystkich GB o kolejne 30 dni - to moim zdaniem i tak warto kupić parę paczek.

Co do promocji z tego wątku - mogę potwierdzić, że HBO GO działa. Bez problemu udało się otrzymać 2 kody wczoraj i zrobić 2 konta. Nr w taryfach LubięTo oraz RWK.

Co do darmowego pakietu 2 GB - nie udało mi się go otrzymać w dwóch wyżej wymienionych taryfach. Pojawia się komunikat w SMSie - 'Usługa dla Ciebie niedostępna'
 #965453  autor: jarekt
 10 gru 2017, 20:43
Nie wiem, albo ja mam takie szczęście (albo pecha - zależy jak na to spojrzeć) albo szykują się zmiany w ofertach P4/Play od poniedziałku/wtorku (co tłumaczyłoby to dziwne zachowanie systemów i awarie przez ostatnie kilka dni).

Otóż chciałem sprawdzić czy ten pakiet 2GB z tej promocji "skutecznie" przedłuża już posiadane GB.

Czyli np. mam 100GB na koncie ważne do jutra - do 11. - do 23:59. Aktywuję dzisiaj 2GB z tej promocji.
Łącznie mam 102GB z wydłużoną "pozornie" ważnością do 9 stycznia (jeśli miesiąc ma 31 dni - jak grudzień - to pakiet 30-dniowy - jak ten 2GB - będzie ważny do przyszłego miesiąca, do dnia o 1 mniejszego od dnia aktywacji w miesiącu bieżącym, a dziś 10.).

Ale ponieważ przedłużenie było "pozorne", bo system pokazywał datę ważności najdłuższego pakietu, i sumę wszystkich pakietów (a faktycznie pakiety mają swoje własne subkonta), to 12. grudnia na koncie zostało się tylko 2GB ważne do 9 stycznia.
Czyli przepadło 100GB ważne pierwotnie do 11. grudnia, które tylko "pozornie" zostało przedłużone, czyli przedłużenie pakietem 2GB nie było "skuteczne" (smuteczek).

Ale ponieważ szkoda mi tylu GB na testy (mam masę innych możliwości), a mniejsza ilość GB akurat nie kończy mi się w najbliższych dniach, to postanowiłem sobie na testy przygotować odpowiedni starter z małą ilością MB/GB i krótkim terminem ważności aby jak najszybciej to sprawdzić i jak najmniej ewentualnie stracić.

Oczywiście z różnych względów wybór pada na PnKLT!: bo da się w niej na zawołanie zrobić tanio niewielki pakiet MB (50MB) i bardzo krótko ważny (5 dni) jako bonus za doładowanie 5zł (kasa zostaje), no i ta taryfa jest objęta promocją 2GB, przynajmniej regulaminowo.

Czyli ładuję dzisiaj 5zł w PnKLT!.
Dostaję bonus 50MB ważny do 15 grudnia.
14 grudnia włączam 2GB na 30 dni.
Razem mam około 2,05GB (dokładnie to 2098MB) "pozornie" ważne do 13 stycznia.
I 16 grudnia sprawdzam czy dalej mam 2098MB czy tylko 2048MB czyli czy przepadło czy zostało to co było przed odpaleniem 2GB.
Oczywiście z karty absolutnie nie korzystam aby nawet 1MB nie zszedł.

No i ładuję 5zł na czystej PnKLT! (0MB, ważność tego 0 mam do 11 grudnia) i dostaję 50MB i - uwaga - ważność tych 50MB mam do 20 grudnia! 10 dni ważności zamiast 5 dni! Jak się wkurzyłem!
To ja marnuję czas, kombinuję, w deszczu, pod... a ten mi ważność daje 10 dni, która mi cały misterny plan rozp.....

No i tyle po moim szybkim teście czy 2GB z tej promocji skutecznie przedłuża obecne GB.
Ale tak jak napisałem na początku, te "10dni" może oznaczać zmiany...
 #965461  autor: as1as
 10 gru 2017, 21:46
pakierhakierxd pisze:włączyłem sobie hbo ,ale jakosc tak se ;)
Na telefonie można obejrzeć, natomiast na tv z laptopa nie da rady brak w ustawieniach wyboru rozdzielczości.
Niemniej promocja fajna, oby więcej takich
 #965522  autor: jarekt
 11 gru 2017, 10:18
@Antyfcb, to jest na 100% data ważności tych 2GB (które uruchomiłeś przedwczoraj). Natomiast poprzednia data ważności konta z GB i tych 200GB może być dalej w systemie pamiętana ale nie jest pokazywana, bo kody *107# i *108# (i Play24) pokazują tylko datę ostatniego lub najdłużej ważnego pakietu.

Ale przepadać te pakiety będą (tzn. mogą, bo tego na 100% nie wiadomo) niezależnie od siebie i niezależnie od tego jaką datę widzisz w Play24 (i po kodach *107# i *108#).

Akurat ten pakiet jest bliźniaczy do normalnego płatnego pakietu 2GB za 9zł i jest to prezent świąteczny więc nie myślę żeby tym razem Play zrobił numer. Ale zwróć uwagę, że w regulaminie ani słowa o tym, że pakiet się kumuluje z już obecnymi i je przedłuża. Wiec można to w systemie tak zaprogramować, że Twoje 200GB przepadnie po terminie oryginalnej ważności.

Do kiedy miałeś ważne te 200GB?

@R.Mandano - na kolejnych. A jakie to ma dla Ciebie znaczenie?
 #965526  autor: R.Mandano
 11 gru 2017, 10:40
U mnie - od wczoraj - nie mogę wysłać SMS na nr 8020 z awatarem pracownika Play - próbowałem na 4 czy 5 awatarach na dwóch numerach z VM.

Po każdej próbie pisze mi, że Błąd albo Nieudana próba wysłania SMS. Wcześniej uzyskałem kod z nr w PF - dlatego podejrzewam, że promocja jest na PESEL a nie na numer.
 #965529  autor: jarekt
 11 gru 2017, 10:45
@R.Mandano, jeśli chcesz, to mogę sprawdzić to dla Ciebie za moment. Wyślę piąte zgłoszenie z numeru Virgin, który ma ten sam PESEL co poprzednie i będziesz wiedział (a kod podaruję komuś w rodzinie - jeśli dostanę). Sprawdzać?
  • Strona 4 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15