DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #964548  autor: Bobik123
 06 gru 2017, 11:11
Witajcie
Muszę wymienić telefon służbowy. Mogę wybierać z poniższej listy
pomożecie wskazać najbardziej optymalny?
Dla mnie najważniejsze aby pisało się na nim dobrze maile. Dłuższa praca na baterii też byłaby wskazana. Dziękuję za sugestie

Huawei P10 Lite
Samsung Galaxy A3 (2017)
Samsung Galaxy J7
LG K10 LTE Dual Sim
Huawei P8 Lite Black
Samsung Galaxy J1
Samsung Galaxy J5 2016 FLIP WALLET
Huawei Y6II compact
Lenovo K5 HD Pro
Huawei P9 Lite Mini
LG K8 M200E titanium
 #964593  autor: Bobik123
 06 gru 2017, 13:38
Jeżeli piszecie o wariantach dla J7 to rozumiem, że może być 2016 / 2017?
sprawdzę to
widzę że różnica między 2016 a 2017 to mniejsza rozdzielczość, brak dual sim, mniejszy ram 2GB, mniejsza bateria

widzę, że J5 2016 jest mniejszy i jeżeli zależy mi na 5,5 calach to mam brać którąś z opcji j7?
 #966017  autor: Bobik123
 13 gru 2017, 15:43
Witajcie
niestety z poniższego zestawu wypadają Samsungi J5 oraz J7. Nie są już dostępne
co z pozostałych wybrać?
dzięki

Huawei P10 Lite
Samsung Galaxy A3 (2017)
Samsung Galaxy J7 (BRAK)
LG K10 LTE Dual Sim
Huawei P8 Lite Black
Samsung Galaxy J1
Samsung Galaxy J5 2016 FLIP WALLET (BRAK)
Huawei Y6II compact
Lenovo K5 HD Pro
Huawei P9 Lite Mini
LG K8 M200E titanium
 #966086  autor: Kozik_7X
 13 gru 2017, 22:06
Z tych pozostałych to P10 Lite zdecydowanie najlepsza. P8/P9 to starsze modele. P10 ma baterię 3000 mAh, co przekłada się na nienajgorszy czas pracy.
Na drugim miejscu postawiłbym Galaxy A3.