DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 101 z 173
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 173
 #962665  autor: jovi123
 24 lis 2017, 21:20
@Patryk zaufaj mi że nie poleciałem na oszczędności , staram się testować nowe sieci i technologie ponieważ dopiero wtedy można wyrobić sobie zdanie na ich temat , lubię jak coś działa i nie przysparza problemów, przeniosłem się z play ponieważ mam internet w plusie i jestem wbrew różnym opiniom bardzo zadowolony stała prędkość niski ping , większość zachwycała się A2 że chodzi tak samo jak plus a do tego internet sporo danych, a prawda jest taka że z plusem technologicznie nie ma to kompletnie związku. Jeśli chodzi na przekaźnikach plusa a w większości przypadków tak pewnie jest to jest tak przycięte że nie nadaje się do niczego
 #962666  autor: Remington
 24 lis 2017, 21:20
jovi123,
taki test rzadko jest miarodajny. Po prostu telefon z jedną kartą mógł się połączyć z innym BTS, a z drugą z innym, to się zdarza w każdej sieci nawet jak zmienisz na kartę tego samego operatora. Niemniej w a2 wielokrotnie pojawiały się głosy, że ich karty SIM preferują nadajniki własne Aero2 i coś w tym może być. Plush wychodzi tyle samo, ma dużo promocji, ale nie ma neto no limit w tej cenie i to chyba jedyna wada.
 #962745  autor: jovi123
 25 lis 2017, 13:52
ciekawostka, na jednej pozostawionej karcie A2 po wczorajszym tel do BOK doznałem dzisiaj szoku prędkość LTE 98mb/s ping 35ms ,strony zaczytują się w mgnieniu oka pytanie czy weekendowa promocja czy oferta dla klienta który upomniał się o swoje zobaczymy w poniedziałek

godz.17 internet się skończył , muł w ciąży , ping 75 LTE prędkość niby 10mb/s strony zaczytują się 10 sek ,porażka, w poniedziałek ucieczka tym ostatnim numerem
 #962786  autor: adacomp
 25 lis 2017, 20:45
Mi to A2 nawet na lejku 0,5 mbit/s chodzi znośnie jeśli chodzi o www oraz YT do 360
 #962824  autor: jovi123
 26 lis 2017, 07:04
obiektywnie patrząc A2 to nie jest jakaś tragedia, rozmowy po 10gr, pakiet dane(jak by nie działały) z rozmowami za 16zł to przyzwoita oferta, do tego zasięg plusa, natomiast nie jest to sieć dla kogoś poszukującego nowych technologii i rozwiązań w najnowszych urządzeniach jak i dla kogoś podróżującego po świecie z uwagi na małą liczbę krajów w roamingu. Nie mniej wysyp ostatnio ofert w innych sieciach za przeniesienie nr i obniżenie stawek za pakiety danych powodują że A2 musi coś ruszyć do przodu z czy to HD Voice czy rozszerzeniem wificalling bo klienci będą odpływać tak jak ja traktując to jako przygodę testera.
 #962869  autor: jutek
 26 lis 2017, 12:54
Myślę, że mają na tyle dobrą ofertę, że jeszcze przez długi czas nawet jeśli nic nie zmienią to więcej klientów do nich przyjdzie niż będzie odchodzić. Wystarczy spojrzeć na raport przenośności numerów za 3 kwartał 2017: oddanych 768, przyjętych 9976, bilans 9208 na plusie. Dla porównania takie Virgin ma 1020 na minusie. Gro ludzi nie potrzebuje bajerów i wodotrysków, tylko telefon do rozmów i smsów oraz czasem do sprawdzenia czegoś w internecie ewentualnie skorzystania z komunikatora. Takich jest więcej niż "poszukujących najnowszych technologii". A konstrukcja pakietowa oferty na zasadzie "dla każdego coś dobrego" jest bardzo fajna i wciąż nikt tego nie pobił.
 #962886  autor: adrjannn
 26 lis 2017, 14:05
Ktoś w komentarzach na FB napisał, czy HDVoice musi zaakceptować "góra", a2mobile potwierdziło. Czyżby ZSZ przykręcił kurek dla a2? Albo boją się, ze ludzie z Plusa będą przechodzić do a2. Ale wtedy jaki sens miałoby reklamowanie tej sieci w TV(Polsacie) ? Mi do szczęścia brakuje HDVoice + poł. oczekujące i główny numer tam wyląduje :)
Najbardziej rozbawiają mnie klienci na A2, którym za 19,90 zł WSZYSTKO bez limitu to mało..
 #962911  autor: goral2099
 26 lis 2017, 16:50
Po dwóch tygodniach używania A2 zauważyłem, że nie działają mi MMSy. :) Automatyczna konfiguracja nie działa. Więc skonfigurowałem sobie punkt dostępu według FAQ A2. Dalej nic. Jakieś pomysły? Telefon to ASUS ZENFONE 3 ZOOM S. Android 7.1.1. Transmisja danych włączona.


Edit: Dobra, już wszystko działa. Jednak nie zrobiłem wszystkiego prawidłowo. :) Po edycji punktu dostępowego internet ( typ - default) nie kliknąłem zapisz, tylko wyszedłem i się zmieny nie zapisały. Skleroza nie boli.
 #963043  autor: pesmichal23
 27 lis 2017, 12:37
Dziwi mnie trochę narzekanie na tą sieć, może rzeczywiście ktoś ma porównanie z plusem, ale na swoim przykładzie zauważyłem dużą różnicę w stabilności zasięgu i baterii względem play. Mam taką pracę, w której dużo podróżuję, znajomi mają orange i często jest tak, że ja mam zasięg a oni nie. Wcześniej gdy byłem w play w domu korzystałem z roamingu plusa a teraz zasięg jest podobny :) transfery też w porządku, chociaż play na swoich nadajnikach był szybszy. Chociaż mi 30 Mb/S wystarcza w zupełności :) jakość rozmów też lepsza niż w Play. Ja od siebie polecam :)
 #963087  autor: jovi123
 27 lis 2017, 14:49
pesmichal23 pisze:Dziwi mnie trochę narzekanie na tą sieć, może rzeczywiście ktoś ma porównanie z plusem, ale na swoim przykładzie zauważyłem dużą różnicę w stabilności zasięgu i baterii względem play. Mam taką pracę, w której dużo podróżuję, znajomi mają orange i często jest tak, że ja mam zasięg a oni nie. Wcześniej gdy byłem w play w domu korzystałem z roamingu plusa a teraz zasięg jest podobny :) transfery też w porządku, chociaż play na swoich nadajnikach był szybszy. Chociaż mi 30 Mb/S wystarcza w zupełności :) jakość rozmów też lepsza niż w Play. Ja od siebie polecam :)
co z tego że prędkość w tescie pokazuje 20-30 tylko że ping 75, wczytywanie stron katastrofa wolniej jak play przy przycięciu do 3 , do rozmów jak najbardziej do netu nie wydaje mi się przemienniki obciążone darmowy internetem z aero2 a po przekaźnikach Plusa wyczuwalne ograniczenia
 #963115  autor: adrjannn
 27 lis 2017, 16:33
pesmichal23 pisze:Dziwi mnie trochę narzekanie na tą sieć, może rzeczywiście ktoś ma porównanie z plusem, ale na swoim przykładzie zauważyłem dużą różnicę w stabilności zasięgu i baterii względem play. Mam taką pracę, w której dużo podróżuję, znajomi mają orange i często jest tak, że ja mam zasięg a oni nie. Wcześniej gdy byłem w play w domu korzystałem z roamingu plusa a teraz zasięg jest podobny :) transfery też w porządku, chociaż play na swoich nadajnikach był szybszy. Chociaż mi 30 Mb/S wystarcza w zupełności :) jakość rozmów też lepsza niż w Play. Ja od siebie polecam :)
O co chodzi z tym "pożeraniem" baterii przez Play ?
 #963117  autor: adacomp
 27 lis 2017, 16:40
adrjannn pisze:
pesmichal23 pisze:Dziwi mnie trochę narzekanie na tą sieć, może rzeczywiście ktoś ma porównanie z plusem, ale na swoim przykładzie zauważyłem dużą różnicę w stabilności zasięgu i baterii względem play. Mam taką pracę, w której dużo podróżuję, znajomi mają orange i często jest tak, że ja mam zasięg a oni nie. Wcześniej gdy byłem w play w domu korzystałem z roamingu plusa a teraz zasięg jest podobny :) transfery też w porządku, chociaż play na swoich nadajnikach był szybszy. Chociaż mi 30 Mb/S wystarcza w zupełności :) jakość rozmów też lepsza niż w Play. Ja od siebie polecam :)
O co chodzi z tym "pożeraniem" baterii przez Play ?
W Play to normalne jak masz roaming krajowy i jesteś w miejscu gdzie jest słaby zasięg dostępnych operatorów P4+W3 i np. ciągle się przelogowujesz do 4 sieci to i bateria dostaje ostro po tyłku.
 #963157  autor: muchakk
 27 lis 2017, 18:47
Dziwne historie wypisujecie tutaj. Mam ABO Plus'a oraz kartę a2mobile. Korzystam z kart w rejonie z naprawdę mocno obciążoną siecią i muszę powiedzieć, że obie sieci mają dokładnie takie same prędkości, pingi. Do internetu nie można się przyczepić w żaden sposób. Co ciekawe karta a2mobile szybciej odzyskuje u mnie zasięg jak wjadę w jakaś dziurę niż karta PLUS'a ;)
  • Strona 101 z 173
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 173
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 173