DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #958453  autor: Pytampytam92
 29 paź 2017, 20:14
Witam serdecznie, miałbym do Państwa pytanie i prośbę o pomoc a mianowicie, jaki jest najlepszy program do wystawiania prostych faktur + zarządzanie stanami magazynowymi z możliwością synchronizacji online na 2 telefonach i opcjonalnie PC? Przeglądałem dostępne w sklepie Google ale jest tego pełno + prawie każdy wymaga utworzenia od razu konta w aplikacji.

Chodzi mi głównie o możliwość szybkiego podliczania pozycji (ceny), typu klient zamawia różne artykuły a ja w tym czasie tworzę fakturę i mam podgląd do ceny końcowej.

Znam np popularny program LoMag jednak nie ma on funkcji wystawiania faktur.

Zależy mi też żeby program był prosty. Tylko wystawianie faktur + stany magazynowe dostępne z 2 urządzeń i to wystarczy, nic więcej nie potrzebuje.

Liczę na Państwa pomoc, dziękuję :)