DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 15
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
 #958380  autor: rudymax
 29 paź 2017, 15:23
Maks SIM pisze:Czy po przeniesieniu numeru z Play do Orange Free w Salonie Orange
automatycznie dostajemy RWK i 2 Gb ważne przez Rok ?
Jeden z uczestników forum przenosił niedawno w salonie do taryfy Free i otrzymał identyczne warunki, jak przy przeniesieniu online czyli 0 zł RWK i 2 Gb ważne przez Rok.
 #958383  autor: 24bis24
 29 paź 2017, 15:52
rudymax pisze:
Maks SIM pisze:Czy po przeniesieniu numeru z Play do Orange Free w Salonie Orange
automatycznie dostajemy RWK i 2 Gb ważne przez Rok ?
Jeden z uczestników forum przenosił niedawno w salonie do taryfy Free i otrzymał identyczne warunki, jak przy przeniesieniu online czyli 0 zł RWK i 2 Gb ważne przez Rok.
Możemy też dostać 0 zł i 30 dni ważności konta.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #958387  autor: Maks SIM
 29 paź 2017, 16:08
24bis24 pisze:Możemy też dostać 0 zł i 30 dni ważności konta.
od czego to zależy czy dostaniemy 30 Dni, czy RWK ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #958390  autor: rudymax
 29 paź 2017, 16:23
Maks SIM pisze:
24bis24 pisze:Możemy też dostać 0 zł i 30 dni ważności konta.
od czego to zależy czy dostaniemy 30 Dni, czy RWK ?
Nie potrafię odpowiedzieć. Ja przenosiłem w salonie do Orange kilka numerów i uczestniczyłem w przenoszeniu numerów kilku znajomych (ostatnie jakieś 2-3 tygodnie temu, w związku z promocją zaproś znajomego) i zawsze konto było ważne rok. Dlaczego niektórzy mają pecha, tego nie wiem, ale są takie głosy na forum. Może jeżeli ktoś z forumowiczów przenosił w minionym tygodniu w salonie numer, lub uczestniczył przy przenoszeniu przez kogoś, niech się wypowie na forum.
 #958488  autor: Maks SIM
 29 paź 2017, 22:14
ign123 pisze:Trzeba wydrukować Regulamin Promocji „Przenoszę numer do Orange Free na kartę”, pokazać go w salonie i poprosić o przeniesienie na jego podstawie do Free na kartę. Nie sprawdzałem tego w praktyce, ale myślę, że powinno pomóc :)
Dzięki za podpowiedź :)
w tym tygodniu powalczę z Pomarańczą

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #958626  autor: ign123
 30 paź 2017, 20:46
ign123 pisze:Trzeba wydrukować Regulamin Promocji „Przenoszę numer do Orange Free na kartę”, pokazać go w salonie i poprosić o przeniesienie na jego podstawie do Free na kartę.
Dzisiaj to przetestowałem :D Na dokumencie mam wpisane "Oferta: Orange Free na kartę". Udało mi się podejrzeć, że podczas "klikania" przenosin konsul ma do wyboru na rozwijalnej liście wiele taryf, nie 2-3, tylko więcej (inną sprawą jest to, czy wybór każdej z opcji pozwoliłby przejść do kolejnego kroku, czy część z nich jest "martwa") - tak przynajmniej mi się wydaje, widziałem monitor pod dużym kątem. Wynika z tego, że wybór taryfy może być wyrazem dobrej/złej woli konsula lub jego widzi mi się.
Numer ma być przeniesiony dziś w nocy, więc rano sprawdzę, czy jest we Free i czy bonus został przyznany (powinien być uruchomiony automatycznie). Dam znać.
 #958669  autor: ign123
 31 paź 2017, 10:13
Numer aktywowany w Orange Free na kartę, na koncie 0zł. Otrzymałem smsa o przyznaniu 2GB ważnych rok oraz o włączeniu usługi RWK.
Mam problem z założeniem konta na Orange.pl (komunikat: "numer nierozpoznany") - być może system jeszcze do końca nie "przemielił" procedurę przenoszenia numeru?

EDIT:
Konto na Orange.pl założone (trzeba było dłuższą chwilę poczekać od momentu aktywacji karty), ale nie wiem, jak podpiąć to nowe konto pod inne. Gdzieś na forum Orange przeczytałem o limicie numerów, którymi można zarządzać z jednego konta. W tej chwili mam już na koncie 5 numerów: jeden powiązany z kontem głównym, na które się loguję i podpięte 4 konta innych numerów. Czy nie da się podpiąć piątego konta i zarządzać sześcioma numerami z jednego miejsca?

W zakładce "Mój profil - Moje konta" nie ma przycisku dodawania nowego konta, mogę tylko usunąć już dowiązane (pojedynczo lub wszystkie razem).
 #966643  autor: Nikita_Bennet
 16 gru 2017, 18:25
podpytam tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu - co się stało z tańszymi zdrapkami do orange?
Pytam bo kiedyś kod za 100 kupowałem po 85-90zł max a dziś patrzę i wszystkie po 99.
 #970331  autor: marokmon
 06 sty 2018, 13:40
Czy istnieje jakiś kod ussd pozwalający na włączenie powiadomień o sms gdy telefon jest wyłączony? Nie wiem czy zależy to od taryfy ale na starym numerze który tylko raz na rok odnawiam i jest wyłączony sms nie docierają jesli nie jest cały czas zalogowany do sieci.
 #970360  autor: Remington
 06 sty 2018, 16:02
Nie rozumiem, jak byś chciał otrzymać powiadomienie skoro tel. jest wyłączony. Takie coś ma tylko Play w płatnej usłudze SMS na e-mail.

SMS czeka w SMSC na włączenie telefonu przez określony czas (określony przez wysyłającego co ostatnio chyba nie jest dostępne w telefonach, nie więcej jednak niż maksimum dopuszczane przez SMSC operatora odbiorcy).

Rozwiązaniem byłoby przekierowanie SMS-ów, co technicznie jest możliwe, ale żaden polski operator mimo upływu ponad 21 lat tego nie udostępnił :(.
 #970384  autor: ign123
 06 sty 2018, 17:24
Koledzy, dwa mam szybkie pytania (to drugie to właściwie kilka pytań dotyczących tego samego tematu).

Krótki opis:
- taryfa Orange POP (aktywowana dawno, dawno temu, myślę, że kilka lat temu),
- aktywne darmowe rozmowy do wszystkich+100GB na 93 dni za polecenie numeru,
- użytkownik ładuje konto co 3 miesiące za 50zł tylko po to, żeby utrzymać ważność połączeń wychodzących (na koncie zgromadził już pokaźne saldo, które cały czas niepotrzebnie rośnie).

1. Czy włączenie usługi RWK ("Konto ważne rok w Orange na Kartę") wpłynie na pakiet darmowych rozmów+100GB za polecenie numeru (czy go skasuje)?

2. Czy włączenie RWK spowoduje bezpowrotne wyłączenie jakichś aktywnych dotychczas usług? Czytałem w regulaminie RWK o automatycznej dezaktywacji wskazanych tam usług (czy wyłączą się jeszcze inne, nie wymienione w regulaminie RWK?), ale rozumiem, że można je będzie włączyć ponownie (choćby kosztem utraty RWK). Czy są usługi, które zostaną wyłączone podczas aktywacji RWK, których nie będzie można włączyć w przyszłości? Wiem, że osoba korzystająca z tej taryfy włączała co jakiś czas promocję "za darmo do 5 numerów z dowolnej sieci" (nie wiem, jak ta usługa się nazywa), czy będzie mogła z niej skorzystać po włączeniu RWK (tym samym być może tracąc RWK)?

Przepraszam za dość chaotyczny opis i pytania, ale nie znam taryf Orange, nie mam fizycznego dostępu do tego telefonu, ani do konta tego numeru na Orange.pl.
 #970414  autor: 24bis24
 06 sty 2018, 18:43
ign123 pisze:"za darmo do 5 numerów z dowolnej sieci"
myślisz pewnie o
Za darmo rozmawiaj z trzema numerami z każdej sieci.
nie wyklucza się z usługą Konto Ważne Rok.
ign123 pisze:Czy włączenie usługi RWK ("Konto ważne rok w Orange na Kartę") wpłynie na pakiet darmowych rozmów+100GB za polecenie numeru (czy go skasuje)
nie wpłynie i nic nie skasuje.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 12 z 15
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15