DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

W którym dziale najlepiej umieścić ten temat aby jak najwięcej osób się o nim dowiedziało:

1. W PREPAID na 3 dni (‹TELEKOMUNIKACJA‹Sieci komórkowe‹Oferta prepaid i mix)
1
50%
2. W TELEPOLIS.PL na stałe (‹ INNE ‹ TELEPOLIS.PL)
Brak głosów
0%
3. ...a najlepiej umieścić taki temat/info w każdym dziale na tydzień i dodać news na http://www.telepolis.pl o powrocie powiadomień :)
1
50%
 #955732  autor: jarekt
 12 paź 2017, 16:52
Ponieważ jest to najczęściej odwiedzana kategoria na forum (a nie każdy zagląda do kategorii ‹ INNE ‹ TELEPOLIS.PL) postanowiłem poinformować Wszystkich o tym przyjemnym wydarzeniu (przywróceniu powiadomień o nowych postach w obserwowanych tematach i nadejściu PW).

Komu trzeba podziękować za 2-miesięczny wysiłek?

PS. Miejmy nadzieję, że to już na gotowo zrobiono, a nie są to jakieś testy przywrócenia powiadomień, które potrwają kolejne 2 miechy i będzie to działać raz na kilka dni.
Wątek odpowiedni do szerszej dyskusji na ten temat: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 90#p955726

---edit---
Dodałem ankietę (swoją pierwszą zresztą).
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 18:39 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #955735  autor: Morvius
 12 paź 2017, 17:04
Nie musicie dziękować. Postaraliśmy się z SirmarK'iem ostatnio by skupić się bardziej na użytkownikach w tej sekcji Telepolis.pl. :) Po prostu cieszcie się naszym forum, budujmy coraz większą skarbnicę wiedzy lub kto woli, coraz większą rodzinę, a to wszytko nam wynagrodzi nasze starania. Mam nadzieję, że niedługo wrócę z innymi dobrymi nowinami.
:smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #955736  autor: jarekt
 12 paź 2017, 17:15
No tak, napisałem temat w dziale Prepaid, żeby jak najwięcej ludzi się o sprawie dowiedziało, to poleżał tam tylko 13 minut... Szkoda.
Nie można go było przenieść dopiero po np. 3 dniach?

W tym momencie to ten temat jest trochę bez sensu w tym dziale, do którego nikt nie zagląda, a jak zajrzy to ma wątek "Czy komus zle dziala telepolis.pl ?", który zresztą podlinkowałem w powyższym poście.

Jeszcze raz: szkoda.
 #955738  autor: Morvius
 12 paź 2017, 17:33
Jak wchodzisz w dział "nieprzeczytane posty" to każdy widzi. Jeżeli SirmarK uzna, że może tam wisieć to nie widzę problemu, przeniosę. Na razie na trzymaniu porządku nam zależało prawda? :)

Klasyczny obserwator wątku.