DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #952634  autor: natalia123
 25 wrz 2017, 10:12
Witam. Stanęłam przed problemem wyboru prezentu dla męża. Zbliża sie nasza rocznica. Czasu jeszcze trochę mam, ale powoli ucieka, a jednak nie chciałabym zostawiac zakupu prezentu na ostatnią chwilę.
No więc zastanawiam sie nad Samsung gear s3 ( ale jaka wersja jest najlepsza?). Ewentualnie nad jakimś zegarkiem od firmy ciach / usunięto / babeo. Nad automatycznym. Co będzie lepsze?

https://www.telepolis.pl/forum
 #952636  autor: mariusz.dytko
 25 wrz 2017, 10:28
natalia123
Smartwatch fajna sprawa, ale ładować zegarek codziennie, lub co dwa dni? Wiem, ktoś napisze, że telefon też trzeba ładować, fakt, ale nie wyobrażam sobie tego z zegarkiem. Może jestem staroświecki, ale zegarek ma pokazywać dobry czas i działać długo i niezawodnie.
Cóż, nosić powerbank do zegarka...można i tak, ale ja wolę niezawodny, wodoszczelny zegarek z długo działającą baterią.
Napiszę tak, kilku kolegów było zachwyconych tymi nowymi super zegarkami typu Smartwatch...
I po kilku tygodniach dali sobie spokój, już ich nie noszą.
Takie jest moje zdanie. Oczywiście możesz się nie zgadzać....
Jak w tych nowych super zegarkach będą baterie wytrzymujące choć tydzień....W moim obecnym bateria działa już od kilku lat, bez żadnych problemów, mogę w nim pływać, nurkować i oto chodzi.

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #952639  autor: piechucki
 25 wrz 2017, 11:13
mariusz.dytko pisze:natalia123
Napiszę tak, kilku kolegów było zachwyconych tymi nowymi super zegarkami typu Smartwatch...
I po kilku tygodniach dali sobie spokój, już ich nie noszą.
Noszę. Mimo tego, że ładuję codziennie lub co drugi dzień. Dopóki nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Ale to bardzo indywidualna sprawa. Kwestia kto i czego od takiej "zabawki" potrzebuje? Jeżeli oczekuje tylko wskazywania godziny, to zakup bez sensu. Ja np. o wiele rzadziej wyjmuję telefon od czasu gdy korzystam ze smartwatcha. Z tym, że mój jest samodzielnym urządzeniem nawet nie połączonym z telefonem. Korzystam głównie z organizera, jako awaryjny podręczny telefon (brak pod ręką smartfona, potrzeba wysłania szybkiego smsa itp.). Ale potwierdzam - bateria do ładowania z reguły codziennie.
Czy warto wydać tyle kasy na wątpliwy (?) prezent? Ja na to pytanie Ci nie odpowiem :(
 #952642  autor: mariusz.dytko
 25 wrz 2017, 11:23
piechucki
Pełna zgoda. Ważne aby osooba korzystająca z urządzenia była zadowolona.
Nie znamy preferencji męża Natalii. Przypuszczam, że z dobrego markowego zegarka będzie zadowolony.
Być może lubi gadżety i smartwatch mu przypasuje, ale to już Natalia wie lepiej...

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #955678  autor: patryk89
 12 paź 2017, 12:03
Zależy kto co lubi i jaki styl preferuje. do stylu sportowego "luzackiego" smartwatch może być całkiem fajny, ale do mężczyzny w garniturze lepiej wybrać elegancki zegarek.