DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #948837  autor: TramwajzBombaju
 03 wrz 2017, 14:12
Cześć, właśnie wgrała się jakaś aktualizacja i teraz mama ma na telefonie podwójny zegar na ekranie blokady: jeden podpisany Domyślnie, a drugi Roaming. Oba pokazują taką samą godzinę. Co zrobić, by wyświetlał się tylko jeden zegar? Telefon Huawei, Android 6.0, Emui 4.0.3. W opcjach nie znalazłem takiej możliwości. Wyłączenie roamingu nic pomaga.
 #948842  autor: TramwajzBombaju
 03 wrz 2017, 14:38
Usunąłem, teraz probuję zrobić pojedynczy. Gdy go wybieram, przez chwilę jest pojedynczy, a potem znowu robi się podwójny :/ Da się wrócić do poprzedniego wyglądu? Mama jest bardzo niezadowolona i żałuje, że kliknęła w aktualizację.
 #953517  autor: Cobretti
 30 wrz 2017, 17:58
TramwajzBombaju pisze:Usunąłem, teraz probuję zrobić pojedynczy. Gdy go wybieram, przez chwilę jest pojedynczy, a potem znowu robi się podwójny :/ Da się wrócić do poprzedniego wyglądu? Mama jest bardzo niezadowolona i żałuje, że kliknęła w aktualizację.
Da się napewno wyłączyć podwójny zegar, ja coprawda mam samsungi ale jest w menu albo pod zegarem albo pod roamingiem opcja wyłączenia podwójnego zegara. Musisz pogrzebać w menu i trafisz:-)
 #953518  autor: Cobretti
 30 wrz 2017, 17:59
TramwajzBombaju pisze:Mama jest bardzo niezadowolona i żałuje, że kliknęła w aktualizację.
Aktualizacje są bardzo ważne, to nie tylko wygląd, to także łaty bezpieczenstwa które są konieczne.
 #953998  autor: Morvius
 03 paź 2017, 21:59
W ustawieniach telefonu nie masz przypadkiem włączonego zegara dla jakiejś jeszcze strefy? Poszukaj w :ustawienia> blokada ekranu, gdzieś musi być dezaktywacja.

Klasyczny obserwator wątku.
 #954989  autor: jarekb11
 08 paź 2017, 19:52
TramwajzBombaju pisze:Cześć, właśnie wgrała się jakaś aktualizacja i teraz mama ma na telefonie podwójny zegar na ekranie blokady: jeden podpisany Domyślnie, a drugi Roaming. Oba pokazują taką samą godzinę. Co zrobić, by wyświetlał się tylko jeden zegar? Telefon Huawei, Android 6.0, Emui 4.0.3. W opcjach nie znalazłem takiej możliwości. Wyłączenie roamingu nic pomaga.
I poradziłeś sobie kolego??
jeśli nie spróbuj
ustawienia->ustawienia zaawansowane->Data i czas
Powinna być na samym dole opcja "podwójny zegar"