DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #948030  autor: quickdeq
 30 sie 2017, 00:18
Witam, nie wiem gdzie to umieścić dlatego proszę państwa o pomoc. Miesiąc temu zamówiłem telefon z allegro, Galaxy S7 SM-G930F za kwotę 1200zł, telefon przyszedł, lecz jest kiilka problemów, menu ie jest do końca polskie i nie jestem w stanie zrobić aktualizacji, gdyż wyskakuje błąd z powodu niemożności rejestracji urządzenia. Co może być tego przyczyną? Wątpie, że jest to podróbka bo telefon jest zbyt idealny. Paczka zamawiana z singapuru. Ew, co mogę zrobić z tym faktem? Wgrać jakoś samemu androida/polskie menu, cokolwiek. Proszę o pomoc.
dodana zawartość
Dodatkowo załączam SSy jaki koleś jest wyszczekany.. http://imgur.com/a/4YuWK
 #948121  autor: maniek0071
 30 sie 2017, 15:52
A może zamiast wklejać zrzuty rozmów - wrzuć zdjęcia telefonu. Zainstaluj sobie apkikacje phone info i wrzuć tu screeny + kilka fot telefonu. Kupiłeś u przedsiębiorcy będącego w dużej sieci sklepów więc w razie gdyby to byla podórbka to nie będzie problemu z odzyskaniem pieniędzy.
 #952542  autor: Cobretti
 24 wrz 2017, 18:53
quickdeq pisze:Galaxy S7 SM-G930F za kwotę 1200zł, telefon przyszedł, lecz jest kiilka problemów, menu ie jest do końca polskie i nie jestem w stanie zrobić aktualizacji, gdyż wyskakuje błąd z powodu niemożności rejestracji urządzenia. Co może być tego przyczyną?
To może być chińska podróbka, popatrz sobie na YT, była na opakowaniu naklejka z IMEIem czy była włożona wewnątrz opakowania? IMEI jest na obudowie z tyłu urządzenia? Jak jest otwierane pudełko?