DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #948723  autor: Arturos
 02 wrz 2017, 16:17
Prośba o pomoc Problem taki.
Ktoś dzwoni odbieram. Ja nikogo nie słyszę rozmówca również ma ciszę. Jak szybko próbuję oddzwonić to włącza się poczta albo że numer zajęty. Chwilę muszę odczekać i jest ok. Tak jest w 70 - 80 % połączeń przychodzących. Po hard resecie kilka tygodni ok i znów to samo. Czy możliwe że to przez jakąś apkę?
Dzięki za pomoc

Pozdrawiam Arturos
 #948748  autor: Arturos
 02 wrz 2017, 19:44
hard reset robiłem
potestuję opcję z asystentem google i hd voice
dzięki za link

Pozdrawiam Arturos
 #949378  autor: Arturos
 06 wrz 2017, 19:00
wydaje się że problem z HD Voice po wyłączeniu tej opcji w telefonie problem ustąpił

Pozdrawiam Arturos
 #952538  autor: Cobretti
 24 wrz 2017, 18:48
Arturos pisze:Prośba o pomoc Problem taki.
Ktoś dzwoni odbieram. Ja nikogo nie słyszę rozmówca również ma ciszę. Jak szybko próbuję oddzwonić to włącza się poczta albo że numer zajęty. Chwilę muszę odczekać i jest ok. Tak jest w 70 - 80 % połączeń przychodzących. Po hard resecie kilka tygodni ok i znów to samo. Czy możliwe że to przez jakąś apkę?
Dzięki za pomoc
Ja bym obstawiał zupełnie co innego. W Orange się pierdzieli ostatnio, leży im platforma volte, jakieś trzaski w głośniku się pojawiają, czasem jakieś metaliczne przydźwięki, najlepiej wtedy włożyć kartę innego opa do tego samego telefonu i potestować.