DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #943593  autor: marcello
 06 sie 2017, 11:38
Witam,
rozważam zakup telefonu Xiaomi Redmi 4a. Zależy mi na Polskiej dystrybucji z Polską gwarancją. W autoryzowanych punktach sprzedaży (na stronie mi.com/pl) telefon kosztuje ok 600 PLN. Znalazłem ten telefon w proline.pl w cenie 500 PLN. Sklep twierdzi, że jest to Polska dystrybucja, faktura Vat 23%, gwarancja 24 miesiące realizowana na terenie Polski za pośrednictwem sklepu. Nie ma mowy o gwarancji producenta. Czy jest się czego obawiać? Coś mi nie pasuje tylko gwarancja sklepu a nie producenta. Co o tym sądzicie?
 #953994  autor: PawlusG
 03 paź 2017, 21:41
Proline ma telefony z czeskiej dystrybucji i tam odsyłają na gwarancję. Chyba przez nieuwagę pracownika dostałem telefon z czeską instrukcją i tam była nazwa importera. Osobno była też dołączona instrukcja polska.

:)
 #954912  autor: marcello
 08 paź 2017, 11:48
To mogliby o tym napisać otwarcie, uczciwie, że telefon nie pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Po co ściema, że nie znają dystrybutora? Moim zdaniem opisem przedmiotu zamówienia wprowadzają ludzi w błąd (po prostu oszukują)
 #955084  autor: Eragon
 09 paź 2017, 11:20
Ale po co?
Dzięki temu więcej ludzi u nich kupi :D
$$$

:smt006
 #955103  autor: Remington
 09 paź 2017, 12:43
PawlusG pisze:Proline ma telefony z czeskiej dystrybucji i tam odsyłają na gwarancję.
I wyrabiają się w ustawowych 14 dniach? Oczywiście przy reklamacji z tyt. rękojmi, a nie gwarancji.