DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #943475  autor: xxxyzxxx
 05 sie 2017, 13:17
Witam

Wlaczylem cos powoduje. ze nie zawsze blokuje mi sie ekran tak jak mam wlaczone tj na PIN czasem pojawia sie klodeczka Obrazek

a wokol niej jak dotknie sie ekranu lataja babelki przez to ekran samoczynnie sie odblokowuje - w kieszeniu chce to wylaczyc tylko nie wiem jak...
Pomocy!
Pzdr.
 #943500  autor: Niezgodna7
 05 sie 2017, 16:55
Wyłącz tapetę animowaną - tj. weź jakąś fajną fotkę i ustaw ją jako tapetę.
Lub w ustawieniach znajdź i wyłącz.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #943501  autor: xxxyzxxx
 05 sie 2017, 17:03
Zmiana zdjecia na ekranie blokady nic nie da. Wlaczylem cos od ktorego momenu pojawia sie ta klodeczka nie wazne jaka tapete wybiore na okno blokady a w ustawieniach nie moge znalezc tej opcjii w tym jest problem.
 #943503  autor: Niezgodna7
 05 sie 2017, 17:11
Ale gdzie włączyłeś? w ustawieniach, czy coś zainstalowałeś i odpaliłeś appkę..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #943504  autor: xxxyzxxx
 05 sie 2017, 17:14
Podczas czestego odblokywania ekranu pojawil sie jakis komunikat o tym ze mozna wlaczyc opcje szybszego go odblokywania kilknolem w to i tak juz zostalo... podobna odpowiedz pojawila sie w innym telefonie tam ja zignorowalem tak wiec jest to cos systemowego - android tamten telefon byl innej marki