DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 127
 #937812  autor: Specjalista_Plus
 10 lip 2017, 10:25
zapytanie pisze:A z terminala w punktach stacjonarnych?
25 zł jest dostępne?
Doładowania w tej kwocie nie są dostępne w punktach, lecz przez stronę internetową. Korzystając z tej formy zasilenia, możesz uzyskać dodatkowe 40% jego wartości. Aby skorzystać z promocji, należy posiadać ofertę na kartę oraz doładować konto poprzez stronę http://www.doladuj.plus.pl lub http://www.doladuj.plushbezlimitu.pl. Promocja jest przeznaczona dla osób, które w ciągu ostatnich 365 dni nie realizowały doładowania za pośrednictwem wspomnianych stron, bankowości elektronicznej oraz Internetu. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1399 :) W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
 #937816  autor: TomLee
 10 lip 2017, 11:00
Jakieś to wszystko pogmatwane w tym Plushu. Jakieś kody, bonusy, których nie dostaniesz jak czegoś nie wstukasz najpierw. To ja już wolę a2mobile. Córka przez 9 dni zużyła 12 GB w a2mobile i leci dalej z transferem :). Po 31 dniach będzie ponad 40 GB. Pokażcie mi lepszą ofertę.
 #938332  autor: Specjalista_Plus
 12 lip 2017, 16:58
Jeśli zależy Ci na pakiecie danych, to polecamy Plus Internet na Kartę, gdzie możesz zgarnąć co najmniej 70 GB :). Wystarczy za 15 zł zakupić starter Ja + 30 GB NA ROK, w którym na start otrzymasz 5 GB, a po doładowaniu w ciągu 14 dni, za minimum 30 zł zgarniesz 30 GB ważne przez rok. Dostaniesz także 10 GB w ramach Bonusu za doładowanie, który jest aktywowany automatycznie, a za środki dostępne na koncie masz możliwość wykupienia pakietu 25 GB. Łącznie 70 GB :).

Pakiet jest ważny przez rok, ale w tym czasie należy utrzymywać ważność konta, a tym samym ładować konto co miesiąc. Powyższy post użytkownika jest manipulacją.
//Blank
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, 11:34 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Manipulacja użytkownika
 #938355  autor: biala1991
 12 lip 2017, 18:58
Te "30GB ważne przez rok" nie zapewnia ważności konta przez rok, żeby korzystać z GB trzeba cały czas zasilać konto, nie wystarczy doładować za 30zł jak sugeruje to wpis Specjalisty Plusa :)
 #938423  autor: biala1991
 13 lip 2017, 07:43
Dla przeciętnego użytkownika zapis 30GB ważne przez rok oznacza, że konto będzie ważne rok, tym bardziej kiedy jako warunek uzyskania podaje się jedynie zakup startera za odpowiednią kwotę i minimalne doładowanie, które musi być wykonane w ściśle wyznaczonym terminie. Rozumiem że marketing rządzi się swoimi prawami i ten sposób reklamy jest zgodny z założeniami operatora, ma wprowadzać klientów w błąd sugerując, że za 45zł otrzymają starter ważny rok :)
 #938541  autor: TomLee
 13 lip 2017, 14:09
Dlatego też wolę ofertę bez haczyków, czy też jak np w Orange dla przeniesionych numerów promocja na 12 miesięcy, a potem warunki się zmieniają na gorsze. Takie 70 GB moja córka obecnie zużyje w niecałe 2 miesiące w a2mobile i za internet zapłaci 10 zł/31 dni. Dla mnie 10-15 GB internetu wystarcza na rok.
 #938650  autor: sindikat
 14 lip 2017, 07:49
Żeby skorzystać z: "piąte doładowanie gratis" to tylko przez stronę Plusa należy zasilić konto?

Czy tak się wiąże kartę lub konto bankowe czy system przekierowuje na stronę banku?

Fizycznie jak to się odbywa? Zwracają pieniądze na konto czy podwajają doładowanie?
 #938651  autor: -Gosc-
 14 lip 2017, 08:03
Żeby skorzystać z: "piąte doładowanie gratis" to tylko przez stronę Plusa należy zasilić konto?
Mozna przeczytać regulamin i będzie wiadomo:-) Ja czytałem i nie ma tam nic o formie doładowania, najważniejsze jest to że doładują taką wartością jaka była najniższa w twoich doładowaniach. Zaczniesz od 10zł potem zrobisz trzy po 50zł - dostaniesz 10zł. Tak mówi regulamin.
  • Strona 3 z 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 127