DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #938058  autor: MiXer777
 11 lip 2017, 18:02
Witam forumowiczów po raz pierwszy. Zgłaszam się z problemem ponieważ posiadam telefon Samsung Galaxy SIII NEO od lipca 2015 roku i mam problemy z baterią. (na wstępie zaznacze że reset do ustawień fabrycznych robiłem 1 raz gdzieś w styczniu 2017). Otóż bateria dość słabo trzyma, przy włączonych danych komórkowych poza domem potrafi spadać 1% na jakieś 2 minuty więc jest dość słabo. Poza tym Telefon mając 15% baterii potrafi rozładować się do zera w jakąś minute(?) nawet nie spadają cyferki % tylko telefon po prostu pada i przy włączeniu wskazuje 0%. Zrobiłem przed chwilą reset cache przy 70% ale minęło około 10% i telefon już wykazuje 64%. Żywotność to dość istotny dla mnie problem gdyż strach wyjść z domu bo telefon może nawalić kiedy będzie potrzebny w sytuacji awaryjnej. Gdyby ktoś pytał o naprawy to na przełomie Lutego/Marca 2017 została wymieniona szybka gdyż jak to w samsungach dość sromotnie strzeliła. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc :)
 #938062  autor: Niezgodna7
 11 lip 2017, 18:13
Ale tu nie ma co pomagać
;-)
Wymień baterię na nową.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #938081  autor: Niezgodna7
 11 lip 2017, 20:34
Nie baw się w ustawienia, sprawdź baterię - nie chcesz kupować, to pożycz od kogoś na chwilę.
*
PS. Ładowarka 1000 mAh, ładowałeś smartfon co 2 dni?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #938113  autor: Niezgodna7
 11 lip 2017, 22:21
i wszystko się zgadza, bateria do wymiany.
PS.
Wyjmij ją - popatrz, czy nie spuchła też przypadkiem..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis