DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #919718  autor: negger
 08 kwie 2017, 11:51
Mam karte t-mobile nowy tak tak. Nie używam tego numeru, ale nie chce go stracić. Jak najtańszym kosztem przedłużać ważność karty w T-Mobile? Wiem że jest RWK ale trzeba jakieś zgody marketingowe zaznaczać i takie tam głupoty, no i pobierają jakieś opłaty co miesiąc. W innych sieciach jest dużo lepiej i jesli utrzymanie tej karty będzie wciąż tak drogie to chyba przeniosę do innej sieci, ale może ktoś jednak zna jakiś sposób?
 #919719  autor: Window
 08 kwie 2017, 12:08
W Mobile Vikings , Virgin Mobile , A2Mobile , Play na Karte RWK wystarczy że zrobisz doładowanie 5 zł to masz RWK
A w orange musisz zrobić doładowanie za 5 zł i zapłacić 3 zł [Jeżeli masz 93 dni to nie]
 #919721  autor: negger
 08 kwie 2017, 12:17
No właśnie w innych sieciach jest lepiej.
A czy w tej opcji: „rOk WażnOści kOnta za Wyrażenie zgód marketingOWych”, to jest mozliwość potem jakoś te zgody unieważnić? Nawet po roku czy mozna je unieważnić, wyslać jakiś kod wyłączający to itp.? Bo chyba te zgody nie są dożywotnie. Czy jeśli wyraże te zgody, a potem przeniose nr do innej sieci to dalej te zgody marketongowe bedą obowiązywac?
 #919727  autor: asdaf
 08 kwie 2017, 13:06
Window pisze:A w orange musisz zrobić doładowanie za 5 zł i zapłacić 3 zł [Jeżeli masz 93 dni to nie]
Po przeniesieniu numeru od razu dostajemy konto ważne rok.
negger pisze:A czy w tej opcji: „rOk WażnOści kOnta za Wyrażenie zgód marketingOWych”, to jest mozliwość potem jakoś te zgody unieważnić?
Wycofać zgody oczywiście możesz, ale komu Twój numer sprzedadzą to już go sobie zatrzyma. I nie ma pewności, że nie odsprzeda dalej.
negger pisze: Czy jeśli wyraże te zgody, a potem przeniose nr do innej sieci to dalej te zgody marketongowe bedą obowiązywac?
Nie, ale tak jak napisałem wyżej kto Twój numer kupi to go będzie miał. I później dzwonią z reklamami garnków itp itd.
negger pisze:to jest mozliwość potem jakoś te zgody unieważnić?
Ja bym próbował kodami z tej strony www http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obs ... rketingowe
 #920035  autor: negger
 10 kwie 2017, 10:33
Dzięki. Rzeczywiście mozna wycofac te zgody ale ze względu na fakt że ten numer ma być do sprzedania bo jest bardzo łatwy do zapamiętania, to jednak nie będe go zasmiecał tymi reklamami, wole już przeciągnać kilka miesięcy na doładowaniach po 10zł (zasilenie za 10zł utrzyma wazność karty około 37dni).
 #920063  autor: maniek357
 10 kwie 2017, 12:23
Można przejść do nowej taryfy "BEZ LIMITU ZA 1ZŁ DZIENNIE". Utrzymanie numeru będzie kosztowało 1 zł rocznie (raz w roku trzeba wykonać dowolne połączenie i w ten sposób przedłużyć RWK o kolejny rok).
 #920097  autor: Gregrin
 10 kwie 2017, 16:49
maniek357 pisze:(raz w roku trzeba wykonać dowolne połączenie i w ten sposób przedłużyć RWK o kolejny rok).
Raz na pol roku trzeba wykonać płatną czynność (lub doładować konto) i naliczy od razu opłatę dzienna w wysokości 1zl.
T-mob "oszukuje" mówiąc o "RWK" włączanym w super ofertach bo zawsze jest to nie więcej niż pol roku (180dni w ofertach dziennych a w pakiecie za 25zl 150dni -30dni trwania pakietu, 90dni zawieszenia jeśli nie ma na koncie środków na odnowienie a następnie ustawienie wychodzących na 30dni)

Pkt. 2.16 http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2 ... 014114.pdf
 #920120  autor: cine
 10 kwie 2017, 19:24
To i tak taniej niż 3 pln/mc jakie trzeba płacić w hot. Ale to za mało aby zrezygnować z ulubionej taryfy ;)
 #920250  autor: yul69
 11 kwie 2017, 15:05
Gregrin pisze:
maniek357 pisze:(raz w roku trzeba wykonać dowolne połączenie i w ten sposób przedłużyć RWK o kolejny rok).
Raz na pol roku trzeba wykonać płatną czynność (lub doładować konto) i naliczy od razu opłatę dzienna w wysokości 1zl.
T-mob "oszukuje" mówiąc o "RWK" włączanym w super ofertach bo zawsze jest to nie więcej niż pol roku (180dni w ofertach dziennych a w pakiecie za 25zl 150dni -30dni trwania pakietu, 90dni zawieszenia jeśli nie ma na koncie środków na odnowienie a następnie ustawienie wychodzących na 30dni)

Pkt. 2.16 http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2 ... 014114.pdf
******
Niestety u mnie data jest cały czas ta sama jeśli chodzi o taryfę za 1 zł dziennie?
Oczywiście dzwoniłem i korzystałem z neta.
 #920280  autor: Gregrin
 11 kwie 2017, 17:56
Racja. W opcji dziennej korzystanie nie przedłuża o "rok". Przedłużenie jest w momencie aktywacji oferty lub od doładowania. Żeby jednak włączyć ofertę trzeba mieć aktywne konto wiec po 6m-cach nieaktywności pozostaje doładowanie. Jeśli zorientujemy się szybciej możemy dezaktywować ofertę (konto będzie ważne 30dni) i ponownie aktywować.
 #920345  autor: iPlus
 12 kwie 2017, 03:00
T się wycofuje z rocznej ważności konta, nawet jak wyrazisz zgody marketingowe to przedłużysz konto o rok ale za rok problem powróci i jeśli nie będzie innej promocji to już nie przedłużysz konta o rok,

przenieś numer do innej sieci, to jedyna opcja,

a2mobile ma teraz fajne ceny, każda minuta, sms 10 gr bez pakietu, a pakiety pojedynczo 9,90 zł jeśli tylko rozmawiasz albo korzystasz z netu tylko tyle zapłacisz, za to wszystkie pakiety kosztują 19,90 zł rozmowy, sms, net, wszystko no limit, każde doładowanie przedłuża konto o rok, sieć wirtualna, działa na zasięgu Plusa
 #920433  autor: iPlus
 12 kwie 2017, 17:15
a2mobile póki co ma najlepsze ceny w karcie, każda sieć do kogoś należy, może być inna sieć, bardziej chodzi o to, że T wycofuje się z rocznej ważności konta, a zgody marketingowe tylko o rok mogą tą ważność wydłużyć, a potem po roku znowu będzie ten sam problem, więc żeby tego uniknąć i rozwiązać ten problem lepiej przenieść numer,

sam miałem ten problem z rokiem ważności konta a raczej z brakiem rocznej ważności konta w T kiedy miałem jeden numer w karcie w T, nie chciałem się już z nimi bawić w kotka i myszkę i przeniosłem numer, teraz rok ważności konta mam w standardzie po każdym doładowaniu i to była dobra decyzja
 #937961  autor: darekka
 11 lip 2017, 08:58
Najprościej to aktywować i 6msc.dezaktywować usługę "Bez limitu za 1zł. dziennie"(ta co daje niby RWK z 6msc. bezobsługowym RWK po upływie,którego w przypadku braku aktywności przez te 6msc. usługa "zawiesza" się na 90dni po upływie, których zmienia ważność konta na 30dni) kodem *140*296*2# . Po zmianie konto będzie ważne 30dni i w ciągu tych 30dni ponownie ją aktywować otrzymując 6msc."RWK". Tak można do znudzenia.

Ewentualnie zdobyć RWK(prawdziwe) za zgody marketingowe jak pojawi się nowa edycja tej promocji.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #937998  autor: biala1991
 11 lip 2017, 13:28
U mnie dezaktywacja Bezlimitu za 1zł nie ustawiła zapisanych w regulaminie 30dni ważności konta. Dostałam ważność do następnego dnia :) Może to miało związek z migracją? (nr przeszedł z abo na kartę) Dziwne że jednak początkowo, po automatycznym uruchomieniu "złotówki" prawidłowo pokazywało się RWK, to by świadczyło, że system już przemielił migrację więc późniejsze niewłaściwe ustawienie ważności konta po wyłączeniu Bezlimitu
za 1zł wynika raczej z błędnego działania samej usługi
 #938005  autor: darekka
 11 lip 2017, 14:06
To był błąd systemu i po zgłoszeniu/reklamacji odkręciliby to bez problemu, a za problem jakiś bonusik był/jest do zdobycia. Najważniejszy jest Regulamin, który gwarantuje 30dni.

Dezaktywację usługi ze skróceniem konta do 30dni przepraktykowałem już na bodaj 15 simkach na, których Uwalniałem Net przy uzyciu reklamacji-wszędzie 30dni system dawał po wyłączeniu bezlimitu za 1zł(na następnych również to będę praktykował).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #938027  autor: biala1991
 11 lip 2017, 15:51
Nie zależało mi, bo Bezlimit za 1zł wyłączyłam po to żeby aktywować Nolimit za 25zł, który również zapewnia ważne konto.

Może jednak przyczyną błędu były zawirowania związane z migracją. Najpierw przyszedł sms, że zostanie włączona usługa 3w1 a potem wbrew zapowiedziom aktywowała się... :) "złotówka", która obecnie uruchamia się domyślnie na wszystkich nowych starterach.
Z tych 2.99zł, które dostałam od TM na nową prepaidową drogę życia :) na dzień dobry zostało 1.99zł, pomimo że nie zdążyłam wykonać żadnego połączenia a jedynie sprawdziłam stan konta. Automatyczne 3w1 przynajmniej kiedyś dawali na 5dni za darmo więc była szansa wyłączyć przed pobraniem opłaty :)