DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 67 z 193
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 193
 #929458  autor: Andrzej311
 04 cze 2017, 17:19
jarekt pisze:
3G pisze:Przecież była mowa o ogólnym ograniczeniu prędkości, a że ktoś użył potem nazwy lejek to nic
Tak jeśli przeczytasz kilkanaście postów wstecz na poprzedniej stronie i nie zasugerujesz się mocno tym co napisał @Andrzej311 na nowej stronie (tej stronie):
Andrzej311 pisze:W takim razie dziękuje za odpowiedź. A w jakiej taryfie na karte brak lejka?
Czyli jakby podziękował za poprzednie wpisy/informacje (zamknął temat) i rozpoczął nowy "wątek" pytaniem: "W jakiej taryfie na kartę brak lejka?" po czym @Jestem_Janek" napisał, że w "LT nie ma lejka".

Dla kogoś kto zaczął (jak ja) czytanie od tego pierwszego postu na tej stronie sprawa była jasna: teraz pyta o lejki. Ale dodałem potem w dalszej części mojego postu, że może chodzi jednak nie o lejki.

Dobra, winny się tłumaczy...
Tak, chodzi mi o ograniczenie prędkości do 7,2 Mb/s. Czyli we wszystkich taryfach play na karte są ograniczenia? W RBM I nie ma ograniczenia prędkości do 100GB, potem pewnie może sie pojawić. Nie wiem nie przekroczyłem do tej pory.
 #929561  autor: sa
 05 cze 2017, 11:53
Andrzej311 pisze:
Tak, chodzi mi o ograniczenie prędkości do 7,2 Mb/s. Czyli we wszystkich taryfach play na karte są ograniczenia? W RBM I nie ma ograniczenia prędkości do 100GB, potem pewnie może sie pojawić. Nie wiem nie przekroczyłem do tej pory.
Tak w głosowych taryfach playa na kartę są ograniczenia.W zasadzie poza faktem mobile i taryfami które były limitowane lub oficjalnie są archiwalne a ludzie nadal je mają i z nich korzystają bo wiem że tacy są a choćby RBM 9/7 5 czy jak wolisz RBM 1 czy RBM 2 to sa oferty niejako archiwalne, albo wymieniona przez Jakrat oferta "Lubię to promocja"(mój błąd że nie podałam wtedy tej nazwy a chodziło mi oczywiście o PNK LT) czy choćby play fresz internet to tam pewnie tych ograniczeń brak lub są łagodniejsze niż w aktualnych taryfach.Nawet w RBM jak nie masz aktywnego dila są ograniczenia a przynajmniej jeszcze w 2016 wg. regulaminów i samego cennika były np. z lejkami ten minimalny wg cennika to 32 kb/s do 7,2 Mb/s ,nie wiem na ile są jeszcze aktualne ale jak masz włączonego tego dila to raczej ograniczeń w tej usłudze nie ma , chyba że przekroczysz ilość 100 GB to wtedy też mogą ograniczenie włączyć.Nie ma ich też w zasadzie w taryfach typowo internetowych a więc pink i inkp , to znaczy dopóki nie przekroczysz tej granicy powyżej 100GB bo zgodnie z regulaminem ograniczenia wtedy już są.
 #929649  autor: strzala799
 05 cze 2017, 18:18
Bałagan w tym wątku jak cholera. Przejrzałem 20 stron i dalej nic nie wiem.
Chce mieć darmowy internet lte 100GB za 50zł.
Mam szukać w sklepie startera z Red Bull Mobile z puszką napoju gratis za 9zł tak ?
Rejestruje starter, doładowuje za 50zł i aktywuje darmowy LTE 100GB w play na 100-150 dni ?
Czy jest jakiś szybszy sposób zamiast latania po sklepach w poszukiwaniu startera ?
 #929651  autor: perdos1
 05 cze 2017, 18:23
@strzała
Jest lepsza opcja. Przenosisz numer z innej sieci do RBM, włączasz bonus za rejestrację, dostajesz 20GB na 60 dni. Po wykorzystaniu tych 20GB zmieniasz taryfę na RBM5 i doładowujesz konto za 50 zł. Następnie co miesiąc włączasz DIL i pilnujesz ważności pakietu internetowego. W rezultacie masz DIL za 5zł/miesiąc.
 #929653  autor: strzala799
 05 cze 2017, 18:31
perdos1 pisze:@strzała
Jest lepsza opcja. Przenosisz numer z innej sieci do RBM, włączasz bonus za rejestrację, dostajesz 20GB na 60 dni. Po wykorzystaniu tych 20GB zmieniasz taryfę na RBM5 i doładowujesz konto za 50 zł. Następnie co miesiąc włączasz DIL i pilnujesz ważności pakietu internetowego. W rezultacie masz DIL za 5zł/miesiąc.
Ładna cebula, czyli kupić starter byle jakiej sieci i zarejestrować, a później do play i powiedzieć że chcę przenieść numer ? Taryfę na RBM5 zmienię na stronie play24 ? Elegancko
 #929674  autor: michal198
 05 cze 2017, 20:12
strzala799 pisze:
perdos1 pisze:@strzała
Jest lepsza opcja. Przenosisz numer z innej sieci do RBM, włączasz bonus za rejestrację, dostajesz 20GB na 60 dni. Po wykorzystaniu tych 20GB zmieniasz taryfę na RBM5 i doładowujesz konto za 50 zł. Następnie co miesiąc włączasz DIL i pilnujesz ważności pakietu internetowego. W rezultacie masz DIL za 5zł/miesiąc.
Ładna cebula, czyli kupić starter byle jakiej sieci i zarejestrować, a później do play i powiedzieć że chcę przenieść numer ? Taryfę na RBM5 zmienię na stronie play24 ? Elegancko
Nie do Play tylko Redbull. To ważne. Starter musi byc redbulla
 #929693  autor: 3G
 06 cze 2017, 00:24
I mało który punkt Play Ci przeniesie ten numer, bo najczęściej albo kart nie mają, albo nie wiedzą jak, albo ściemniają.
Najszybciej (ale drożej) to kupić starter RBM z puszką - podobno są na stacjach paliw jeszcze. To samo można uzyskać kupując dowolny starter Play, zmienić taryfę na Fakt (poszukaj kodu na stronie Faktu), następnie z Faktu zmienić na RBM5. Ładujesz za 50 zł co 100 dni i co 30 dni włączasz DIL (przynajmniej 100 GB tylko w zasięgu LTE).

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #929773  autor: strzala799
 06 cze 2017, 12:46
3G pisze:I mało który punkt Play Ci przeniesie ten numer, bo najczęściej albo kart nie mają, albo nie wiedzą jak, albo ściemniają.
Najszybciej (ale drożej) to kupić starter RBM z puszką - podobno są na stacjach paliw jeszcze. To samo można uzyskać kupując dowolny starter Play, zmienić taryfę na Fakt (poszukaj kodu na stronie Faktu), następnie z Faktu zmienić na RBM5. Ładujesz za 50 zł co 100 dni i co 30 dni włączasz DIL (przynajmniej 100 GB tylko w zasięgu LTE).
objechalem całe miasto - kolportery, żabki, sklepiki osiedlowe i sklepy gsm.
Nie ma nigdzie starterów redbull mobile, w jednym sklepie były jakieś za 5zł i za 30zł - nie wiem czy na nich jest ta taryfa LTE 100GB ? Moze się orientujesz czy na tym starterze za 5 zł ruszy ?
W dwóch salonach play w moim mieście nie mają tych kart do przenoszenia numeru do red bull mobile xD
Wieczorem może jeszcze skoczę na stację.
 #929784  autor: kolor100
 06 cze 2017, 13:52
Nie może pisać Energy.
Jeszcze na poczcie sprawdź czy nie ma. Poza tym możesz mieć RBM5 po przenosinach z innej taryfy playowej kodami. Najszybciej z Fakt Mobile (sim FM sa na poczcie) lub kodem z play do FM, a potem kodem z FM do do RBM5, wielokrotnie opisywane było...
 #929785  autor: 3G
 06 cze 2017, 13:55
Szczerze nie pamiętam jak ma wyglądać ten starter RBM. Nie może być na pewno taryfa RBM Energy.

Kup jak mówiłem zwykły Play za 5 zł. Zarejestruj. Zmień kodem *163*12# na Fakt Mobile. Jak będziesz już w Fakcie, zmień taryfę na RBM5 -wybierz *163# i na liście powinno być RBM5, jak nie to dalej i powinno być. Zmienić możesz też chyba przez Play24. Tylko to jest opcja, gdzie musisz ładować 50zł co 100 dni. Nadal dobra, ale nie to co RWK + DIL z przenosin z innej sieci (tu problem ze starterami w salonach, ale w niektórych da się).
Przez Fakt do RBM5 prawdopodobnie możesz przejść też z RBM Energy.

O, kolega uprzedził mnie o 2 minuty :)

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #929793  autor: 3G
 06 cze 2017, 14:04
Z każdej. Albo prawie z każdej. Pzrecież pisaliśmy wyżej jak to zrobić.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #929802  autor: 24bis24
 06 cze 2017, 14:25
3G pisze:Z każdej. Albo prawie z każdej. Pzrecież pisaliśmy wyżej jak to zrobić
ja to doskonale wiem :D
Zrozumiałem z postu, że można kodami bezpośrednio przejść z taryf Play do RBM5 nie będąc w Fakcie dlatego zapytałem z jakich

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 67 z 193
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 193
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 193