DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #923111  autor: greenrs
 28 kwie 2017, 10:58
Dlaczego w punktach zajmujących się serwisowaniem telefonów nie chcą lub nie potrafią ściągnąć simlocka z Nokii E51? Odwiedziłem kilka takich punktów. Na moje pytanie czy ściągają blokadę odpowiadali, że oczywiście, dopóki nie powiedziałem o jaki telefon chodzi. Wtedy odpowiadali, że z tego modelu niestety nie ściągają simlocka. W jednym punkcie byli chętni ale pod warunkiem, że zostawię telefon na kilka dni. Nie przystałem na tą propozycję.
Wiem, że w internecie są strony, za pośrednictwem których można otrzymać kod do usunięcia simlocka. Ceny są jednak dość wysokie no i obawiam się, że skoro serwisanci nie potrafią tego zrobić to kod również będzie nieskuteczny. Czy te telefony miały jakieś szczególnie skomplikowane zabezpieczenie?
 #923479  autor: dario321
 01 maja 2017, 16:50
potrzebny box do sciagniecia,samemu nic nie zrobisz bez stosownego sprzetu
 #923885  autor: greenrs
 04 maja 2017, 14:24
Czyli kupowanie kodu w internecie to wyrzucone pieniądze?