DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #922932  autor: L3g1on
 27 kwie 2017, 10:20
Witam
Wczoraj dotarła przesyłka z moto g5, telefon bardzo fajny z 3GB ram na pokładzie (na dzień dzisiejszy jedynie Sferis ma taką wersję) w pudełku ubogo jedynie ładowarka (brak słuchawek, instrukcja tylko w jednym języku, chyba holenderski).

przesiadłem się z redmi 3 i jestem jak na razie bardzo zadowolony jedyne co mnie denerwuje to książka telefoniczna lub jak kto woli kontakty. Brakuje mi po prawej stronie literek, w redmi tylko klikałem w literkę i wszystkie kontakty na tą literkę miałem pod ręką.
Czy jest może sposób żeby zastąpić oryginalną książkę inną?

i drugie pytanie czy ładowarką od moto g5 można ładować inne smartfony? bo ona podobno ma szybką ładowarkę 10w.

Pozdrawiam
 #923105  autor: cesarz
 28 kwie 2017, 10:34
Ładowarką można ładować inne smartfony, będą ładować się oczywiście szybciej. Jak oddziałuje to na baterie ( ich żywotność ) brak przystosowania do szybkiego i większego natężenia prądu 2,1 mA - nie wiem. Chyba będziesz musiał się przyzwyczaić do książki kontaktów. Motki mają " czystego " Androida , może coś w sklepie wyszukasz.

CNN
 #923242  autor: L3g1on
 29 kwie 2017, 13:12
kolega na innym forum zaproponował mi exdialer i jest super tylko że to wersja próbna na 3 dni, nie wiem czy potem będzie działać.
 #923272  autor: Niezgodna7
 29 kwie 2017, 17:22
Tak, inną appkę znajdziesz, zainstalujesz i zamiast w tą wbudowaną - będziesz klikał w tą nagraną, co ma alfabet po prawej stronie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #927824  autor: cesarz
 25 maja 2017, 14:58
Jeszcze jedna możliwość . Przytrzymaj palec po prawej stronie kontaktów i przesuwaj w dół ,lub w górę . Bardzo szybko przesuwasz się po alfabecie kontaktów !

CNN