DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #921494  autor: rzpaszczytno
 18 kwie 2017, 15:13
Witam, od niedawna jestem posiadaczem nowego telefonu k5 plus. Od czasu do czasu po zakonczonej rozmowie mam czarny ekran i pali sie zielona gorna prawa dioda i nic nie moge zrobic, naciskalem wszystkie klawisze i kombinacje. Musze wyjac i wlozyc baterie zeby telefon ruszyl. Ustawilem zakonczenie rozmowy na klawisz blokady telefonu ale to tez nie pomoglo. Wie ktos cos na temat rozwiazania tego problemu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :smt006
 #921540  autor: Niezgodna7
 18 kwie 2017, 20:36
A może zmień 3g na 2g, lub odwrotnie? Raczej nie pomoże, ale co szkodzi...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #933576  autor: arek1969
 22 cze 2017, 21:09
Podwieszam sie pod temat, mam tak samo. Telefon mam od około miesiąca, do tej pory raz mi sie zawiesił, natomiast dzisiaj 2 razy, trwała rozmowa, po jej zakonczeniu chciałem ją zakończyć, ale juz nie mołem, ekran był czarny, zaden przycisk nie reagował.
Zadzwoniłem z drugiego telefonu i okazało się, ze telefon jest zajęty. Pomogło oczywiscie wyjęcie baterii, ale to chyba nie o to chodzi.