DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #912148  autor: Placeks
 21 lut 2017, 08:59
Panowie
Zapytam finalnie.
Zbliża mi się koniec umowy abo i chcę zrobić płynne przeniesienie.
Czy wypowiadać umowę u obecnego opa czy wystarczy złożyć wniosek na Orange i oni wszystko załatwią ?
 #912422  autor: artix
 22 lut 2017, 15:08
Dzisiaj dostałem odpowiedź telefoniczną na reklamację, że skoro przeniosłem numer tymczasowy, to Orange nie potrafi przenieść numeru właściwego na starter, który dostałem. Polecono mi udać się do salonu, by złożyć ponownie wniosek o przeniesienie numeru i wydanie nowego startera... Swoją drogą, ciekawy jestem jak oni ten wniosek by zrobili, skoro VM oddało numer i jest teraz po stronie Orange, a jak wiadomo przenoszenie z Orange do Orange jest zakazane :D
 #912424  autor: Gregrin
 22 lut 2017, 15:17
Orange nie umie wykonać części procedury przyjęcia numeru wiec musi ja zacząć od nowa. To ze numer jest oddany nie znaczy ze jest przyjęty i będzie przenoszony z o do o. Pewnie nawet teraz byś go nie umiał przenieść do innej sieci bo jeszcze do końca nie jest w o (chociaż nie wiadomo ;))
Ciekawe czy uda im się wykonać procedure przyjęcia skoro pierwsza cześć (ustalenie oddania numeru) znowu im będzie robić problemy ;) Ciekawe czy będą umieli to pominąć ;)
 #912426  autor: artix
 22 lut 2017, 15:28
Tak jak pisałem wcześniej, strona jakasiec podaje, że numer jest w Orange. Nie wiem, jaki może być problem, by włączyć numer na starterze, na który miało być przeniesienie. Wklepać numer startera, aktywować numer i gotowe. W dobie lotów kosmicznych wydaje się to być proste ;)
Do salonu nie chce mi się iść, bo już widzę te kłopoty konsultanta nie do przezwyciężenia. Musiałbym mieć cierpliwość darekka ;) Nie mam sentymentu do tego numeru, zresztą na moim głównym takich testów bym nie przeprowadzał :)
 #912504  autor: garfield-
 22 lut 2017, 23:41
hm .... na luty już nie można przenieść ... coś przeoczyłem ? Czeka mnie zatem wycieczka ...
 #912511  autor: asdaf
 23 lut 2017, 05:17
Gregrin pisze:To jak ci się nie chce iść do salonu to przenieś gdzieś gdzie da się to zrobić online (virgin, lajt ?)
Jeśli Garfield nie ma w tej chwili aktywnego numeru na żadnej karcie (w VM numer wyłączyli a w Orange nie włączyli) to nie odbierze smsa z kodem i przenosiny online nie zostaną nawet rozpoczęte. W realnym salonie też pewnie będą trudności ale może uda się, jeśli trafi na konsula któremu będzie się chciało męczyć i będzie znał system.
 #912514  autor: macc
 23 lut 2017, 07:14
Problem w tym, że ludziom w salonach orange za bardzo się nic nie chce. Łaskę robię, że się odezwą. U mnie w mieście jak mam iść do salonu orange by zapytać o najmniejszą rzecz to dosłownie dostaje dreszczy skóry i do wymiotów mi się zbiera. Te baby ciągle są jakieś nieszczęśliwe i niezadowolone z życia jakby non stop miały ' okres'.
 #912515  autor: areksz
 23 lut 2017, 07:42
Wydaje mi się , że sytuacja jest podobna do mojej z tym numerem tymczasowym.
ja przenosiłem numer z pały4 do Orange i w salonie Orange nie wpisali numeru tymczasowego dla danej karty sim.
Karta była nieaktywna.
Po 2 tygodniach zapomniałem o tym i złożyłem wniosek o przeniesienie do plusa.
Wniosek odrzucił system gdyż jest aktywny ten z Orange.
Zadzwoniłem do Pał4 i wycofałem wniosek z O. Na drugi dzień z salonie Plusa ponowiłem nowy wniosek.
To samo, tumany z pały4 nie odznaczyły rezygnacji z przeniesienia numeru do Orange.
To spowodowało odrzucenie wniosku znowu drugiego plusa.
Teraz jest skarga w UKE i dzwonią :play, Orange i plus.
Co lepsze wnioski odrzucone w p4 ( te dwa z Plusa) twierdzi, że takich wniosków nie ma(nie było)!
 #913684  autor: zwariowany.kurczak
 01 mar 2017, 21:04
areksz pisze: Wydaje mi się , że sytuacja jest podobna do mojej z tym numerem tymczasowym. ...
Heh, mi Orange jeden numer aktywował tylko w jedną stronę i to tylko w swoje sieci, dla innych było że nie istnieje... , "magicznie" "niedasizm" ustąpił na drugi dzień po piśmie do UKE - choć odp. jeszcze nie mam.
Aktualnie walczę z T, mam inną taryfę niż w umowie, opłaty naliczą się jak chcą, LTE działało 1 dzień... Ale prezes się chwali ile to VoLTE nie ma, a podstawy kuleją.. ŚMIECH!!!!
 #913742  autor: areksz
 02 mar 2017, 09:44
Co do przeniesienia tego numeru z p4.
Złożyłem skargę do UKE na p4.
Po tym numer się przeniósł, napisała Pani z salony O. bym podał numer karty sim(IMSI).
Po tym numer był w Łoryndż .
W ramach rekompensaty odpalili mi : 400GB za to , że zona mnie poleciła :) i 100Gb za rejestrację numeru+teraz jeszcze na starych zasadach spieram się o 100GB za pełne dane(bez zgód marketingowych), smsa z komendą Start wysłałem w dniu 28.02.17 w odpowiedzi, że nie spełniam warunków lecz spokojnie ...jak nie uruchomią to UKE odpali (regulamin mam na kompie jako załącznik ten do 28.02)
 #916861  autor: Fricco
 20 mar 2017, 10:31
Słuchajcie, numer mam już przeniesiony i wszystko działa. Doładowałem konto kwotą 30 zł, ale nie mam opcji włączenia usługi "Cykliczne Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB dla przenoszących numer" - moja taryfa to Orange Free na kartę. Co mam zrobić, aby mieć ten all inclusive za 28 zł/miesiąc? W ustawieniach konta widzę różne pakiety, ale tego akurat tam nie ma.
 #916864  autor: areksz
 20 mar 2017, 10:44
Już podaję rozwiązanie ;
nazywa się ta oferta "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet internetu", cena jaka widnieje to jest 35PLN .
Jak klikniesz aktywuj, pobierze Tobie 28PLN.
Tam w warunkach jest opisana informacja, że dla przenoszących pobierana jest cyklicznie opłata 28PLN/
Jak byś i tego nie miał(tej opcji w systemie internetowym) zadzwoń na BOK Orange 510100100 (chyba 1,5 PLN za połączenie) i poproś o włączenie ręcznie, lub mail.
 #916865  autor: Fricco
 20 mar 2017, 10:50
areksz pisze:Już podaję rozwiązanie ;
nazywa się ta oferta "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet internetu", cena jaka widnieje to jest 35PLN .
Jak klikniesz aktywuj, pobierze Tobie 28PLN.
Tam w warunkach jest opisana informacja, że dla przenoszących pobierana jest cyklicznie opłata 28PLN/
Jak byś i tego nie miał(tej opcji w systemie internetowym) zadzwoń na BOK Orange 510100100 (chyba 1,5 PLN za połączenie) i poproś o włączenie ręcznie, lub mail.
Dzięki, to faktycznie jest to. Swoją drogą mogli to nazwać jakoś bardziej intuicyjnie, albo to ja spałem dziś za krótko i komórki nie kojarzą odpowiednio szybko :)
 #917497  autor: Ricki1980
 23 mar 2017, 20:25
Zamierzam definitywnie skończyć z Play z uwagi na ich ofertę, zasięg i ostatnie zagrywki z limitem prędkości w roamingu. Mam pytanie, czy w Orange działa już normalnie przejscie z LTE do 3G i z powrotem, oraz czy rozmowy z 3G są zrzucane do 2G? Co to za promocja 1 GB za odnowienie pakietu?
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10