DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #915799  autor: penny28
 14 mar 2017, 12:19
Witam

ostatnio zmieniłam numer na nowy i chciałabym poinformować o tym
parę osób jednak nie chcę wysyłać prywatnej wiadomości, wolałabym
stworzyć jedną wiadomość i wysłać ją zbiorczo do wszystkich, ale
zależy mi żeby było widać że to automatyczna wiadomość tak jak w mailach gdzie widać
że wiadomość została wysłana przez komputer, czy jest to w ogóle możliwe w androidzie? Może jest do tego jakaś aplikacja?
Dziękuję
 #915801  autor: Niezgodna7
 14 mar 2017, 12:34
Tzn nie chcesz tego info wysłać sms-em..? By nie ujawniać numeru, a w treści wypisać numer..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #915812  autor: penny28
 14 mar 2017, 14:17
Nie, postaram się to wytłumaczyć na przykładzie maili. Widać który mail jest od kogoś, a który jest automatyczną wiadomością. Prywatne maile od razu da się odróżnić. Ja nie chciałabym pisać "hej, zmieniłam numer, podaję mój nowy XXXX" wolałabym żeby to był sms automatyczny, coś w stylu "użytkownik zmienił numer na xxxxx". mam nadzieję, że jakoś zrozumiale to przedstawiłam. :)
dziękuję
 #915870  autor: Niezgodna7
 14 mar 2017, 20:48
A w jakiej sieci jest ten Twój numer?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #915964  autor: Niezgodna7
 15 mar 2017, 10:15
Może działa (płatne) , wyślij wg tego schematu jedną..?
➖➖➖➖➖➖
Zadzwon do BOK - masz nowy nr, wizytowki Ci siè należą

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #915991  autor: penny28
 15 mar 2017, 11:42
Spróbowałam na próbę wysłać wizytówkę na tel. koleżanki i udało się, tylko że treść smsa brzmiała:

"Hej, zmieniłam numer na xxxxx, Ola"

a ja właśnie nie chcę żeby to był zwykły sms bo taką treść to ja też mogę wysłać normalnie smsem ,więc te wizytówki nie mają sensu... Zależało mi na czymś oficjalnym bardziej ale chyba nie ma takiej funkcji ani aplikacji