DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #902534  autor: marcinb
 30 gru 2016, 15:27
Cześć.

Rodzice mają od kilku lat komórkę na kartę w Play (jeszcze oferta Fresh).
Oprócz tego telefon stacjonarny u jednego z lokalnych operatorów.

Jakieś 2 tygodnie temu ojciec dostał imienny list z ofertą przeniesienia numeru stacjonarnego ze specjalnym upustem, gdzie po wybraniu abonamentu bez telefonu i zgody na marketing można osiągnąć poziom 9,99 zł miesięcznie za tzw. no limit na komórki i stacjonarne.

Wczoraj byliśmy w salonie, papiery o przeniesienie są podpisane, jeśli operatorzy zdążą to styczeń będzie miesiącem wypowiedzenia i od lutego... witaj najlepsza oferto na rynku :)

Uważam, że 19,99 zł jest dobrą ofertą i na to już namawiałem rodziców, na szczęście nie pojechaliśmy jesienią do salonu. :)

Słyszeliście o takiej akcji, była ta oferta przedstawiana na forum?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #902835  autor: _Stefan_
 31 gru 2016, 18:36
Moi rodzice także otrzymali taką ofertę za telefon w Play i rejestrację numeru. Oferta ważna do 15 stycznia.
Nie byłem jeszcze w salonie ale odpowiedz mi na pytanie... czy numer stacjonarny zostaje czy otrzymujemy nowy z puli PLAY. W zależności, kto odbierze telefon na infolinii to inna odpowiedź.
Pozdrawiam

EDIT 10.01.2017r.

W salonie bez problemu złożyłem zlecenie na przeniesienie numeru stacjonarnego z dawnego TPSA. Wraz z kartą sim otrzymałem informację, że po rabacie abonament wynosić będzie 9,99 zł miesięcznie a do tego No-limit na numery PLAY i numery stacjonarne. Aktualnie oczekuję za przeniesienie numeru - będę informował o dalszych postępach.
 #912205  autor: piotrplay
 21 lut 2017, 13:44
Jeśli jest ktoś zainteresowany taką ofertą, mam 10 kodów. Pełne bez limitu - stacjonarne i komórkowe za 9,99. Umowa na 24msc, cena stała przez cały okres obowiązywania umowy.

Autoryzowany partner sieci Play. 790-186-115
 #919716  autor: bartek07
 08 kwie 2017, 11:27
Co się robi z takimi kodami?
Mam umowę z T-Mobile jeszcze stary numer tpsa stacjonarny i czasami rachunek mam po 50zł.
W sierpniu mi się kończy umowa i wypowiadam umowę w maju czy czerwcu.

Zależy mi na numerze i zastanawiam się nad przejściem do Play ponieważ T-Mobile wątpię żeby miał coś więcej do zaoferowania.
 #919826  autor: piotrzet
 09 kwie 2017, 09:52
Nie wiem jaki jest sens brania umowy na 24 miesiące. Obecnie niktóre sieci jak np a2mobile mają pakiet za 9,9 taki sam jak tutaj czyli połączenia nolimits ale bez długoterminowej umowy. W każdej chwili możesz zrezygnować a nie pakować się w umowy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #919838  autor: matisi
 09 kwie 2017, 10:18
pakierhakierxd pisze:po co podpisywac umowe na 2 lata na takie cos
w a2mobile macie cos takiego za 10zl w prepaid !
Pamiętaj, że oferta w a2mobile jest dla numerów komórkowych, a oferta Play dla numerów stacjonarnych.
Jeżeli ktoś nadal potrzebuje telefonu stacjonarnego i nie chce mieć VOIP, to oferta Play jest bardzo dobra. Niestety umowa na 24 mies, ale dla telefonów stacjonarnych ofert bezterminowych praktycznie nie ma.
 #919859  autor: piotrzet
 09 kwie 2017, 13:23
matisi pisze:
pakierhakierxd pisze:po co podpisywac umowe na 2 lata na takie cos
w a2mobile macie cos takiego za 10zl w prepaid !
Pamiętaj, że oferta w a2mobile jest dla numerów komórkowych, a oferta Play dla numerów stacjonarnych.
Jeżeli ktoś nadal potrzebuje telefonu stacjonarnego i nie chce mieć VOIP, to oferta Play jest bardzo dobra. Niestety umowa na 24 mies, ale dla telefonów stacjonarnych ofert bezterminowych praktycznie nie ma.
Orange ma ofertę bez terminową jednak ceny są zaporowe moim zdaniem. A co do numeru stacjonarnego jak ktoś nie ma zasięgu żadnej sieci to spoko jednak pakować się w umowy na 24 miesiące jednak trochę moim zdaniem nie jest opłacalne.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #920436  autor: Vieslav
 12 kwie 2017, 17:23
pakierhakierxd pisze:co to za różnica mieć numer komórkowy czy stacjonarny
Tańsze rozmowy zza granicy? Możliwość dodzwonienia się (starszych) osób, które mają tylko nolimit na stacjonarne?