DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #911092  autor: DarcioR
 15 lut 2017, 00:16
Szukam miejsca i aplikacji do zapisywania danych poufnych . Czy istnieją aplikacje na smartfona które instalują się ( istnieją ) również gdzieś w chmurze które synchronizują się z telefonem .Chodzi o taką formę aby dało się takie dane edytować - np, plik tekstowy , z edytora tekstu , notatka itd a potem zahasłować . Odpadają Usługi Google .

Pozdrawiam
DL
 #911150  autor: Morvius
 15 lut 2017, 11:07
Nie jestem pewien czy OneDrive ma szyfrowanie natomiast posiada pełną możliwość synchronizacji i później edycji. Dlaczego usługi Google odpadają?

Klasyczny obserwator wątku.
 #911382  autor: DarcioR
 16 lut 2017, 13:39
Ponieważ tam jest jedno hasło do wszystkiego ( podczas logowania )
Jeżeli pracujesz na Koncie Google poprzez PC i odejdziesz nie wylogowując się - każdy kto przyjdzie po Tobie ( a w pracy to norma ) ma dostęp do wszystkich Twoich danych - poufnych , kontaktów , maili itd

AB
 #911385  autor: Morvius
 16 lut 2017, 13:45
Zgadza się natomiast ja pracuję na chrome a w nim jest możliwość przełączenia konta i wylogowania użytkownika po skończonej pracy.

Klasyczny obserwator wątku.
 #911397  autor: DarcioR
 16 lut 2017, 14:14
No tak , ale nieuważnie czytasz
Możliwość wylogowania ( zamknięcia ) ma nawet Notatnik w Windowsach .
Ja opisywałem sytuację gdy zapomnisz się wylogować .
Ile to razy wołali mnie pilnie do szefa , albo odchodziłem na chwilę do automatu po kawę czy kanapkę .
Zresztą takich sytuacji jest wiele i nawet nie da się ich przewidzieć . A PC nie mogę w pracy blokować
wygaszaczem ekranu - bo to zabronione . Każdy ma prawo do korzystania z dowolnego komputera który jest w tej chwili wolny ( oprócz PC szefa )

AB
 #911400  autor: Morvius
 16 lut 2017, 14:18
Aż tak się nie znam, próbowałem pomóc na ile potrafiłem. :)

Klasyczny obserwator wątku.