DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #910823  autor: znawca
 13 lut 2017, 13:59
Widzę, że poleciał temat, w którym JA SIĘ UDZIELAŁEM - to jest karygodne

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #910997  autor: Mila89
 14 lut 2017, 16:50
Prosze Administratora o wpłynięcie na @Morvius i przywrócenie tych tematów... to juz 10 dni od kiedy Morvius je bezpodstawnie wywalił do kosza, zapowiadał zreszta ze "w kolejnych dniach bedzie je wciaz wywalal" wiec czas(potencjalnie mial)

Naprawa tego bajzlu do 10 min MAX a jesli nie zostana przywrocone do 4 dni to same zostama automatycznie skasowane

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #911027  autor: Morvius
 14 lut 2017, 19:38
Mila co Ty się tak gorączkujesz? Mam wrażenie jakbyś tylko siedział i czatował czy już zrobione. Gorący miesiąc i sporo pracy, na forum jestem z doskoku. Uczepiłeś się i czepiasz a i tak tematy hydepark są tematami pobocznymi, nie aż tak istotnymi jak pomoc techniczna czy też w kwestii innych spraw mobilnych/telekomunikacyjnych. Cierpliwości, gdy się z tym uporam będziesz pierwszą osobą, do której napiszę o tym, że tematy zostały przywrócone. :smt006


Edit. Posty przywrócone. Życzę miłego użytkowania. :smt024

Klasyczny obserwator wątku.