DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #909851  autor: garfield-
 07 lut 2017, 10:15
idąc tą drogą fora samochodowe nie mają sensu, samochodów dużo, każdy ma zaspokojony potrzeby na 1000%, kupić auto można nawet za 1000 pln, a i promocje jakieś takie same co roku...

:P
 #909919  autor: DanielR
 07 lut 2017, 15:48
garfield- pisze:idąc tą drogą fora samochodowe nie mają sensu
Ależ ja nie twierdzę, że fora czy strony poświęcone telekomunikacji, są bez sensu. Są potrzebne i powinny żyć - dla takich pasjonatów, jak my. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #909997  autor: garfield-
 07 lut 2017, 22:36
no właśnie, i powinni pójść w tą stronę, czyli dla nas tych pasjonatów dać nam tego czego chcemy, prężnie działające forum, dobra moderacja, wiedzy i rzeczy niedostępne gdzie indziej, jakies podsumowania (to co np Gregrin zrobił z 3w1 w kartach, a ja dla bonusa playowego i parę innych osób i wątków, których nie sposób tu przytoczyć) - po prostu tchnąc życie - samo się to nie zrobi, dajemy im sami wkład. Może jakieś spotkania z ludźmi z techniki. No i dostosować to forum poprzez dodatki/skrypty/wtyczki o to co prosiliśmy nie raz.
Na razie mam wrażenie że to forum to takie niechciane dziecko, niby coś ich jakby ktoś miał zabrać, ale najlepiej, żeby ktoś inny wychowywał.
Pójdźcie zobaczcie jak wyglądają fora samochodowe dla przykład ile tam ktoś pracy włożył, jestem na kilka z nich i widzę ile pracy w to wkładają chłopaki i dziewczyny. Nie ogarniam czasem tych ich wtyczek, ankiety się pojawiają - jestem życie

No i przede wszystkim ja odnoszę wrażenie, że zadzierają nosa i wiedzą najlepiej, lepiej od nas czego my chcemy i potrzebujemy, a w dodatku są głusi. Pewnie zaraz ktoś się obruszy, i poda przykłady, że tak nie jest, ale ja mówie nie o jednym czy kilku akcentach, a o całości - jak odczuwam będąc zarejestrowany od 2014, a czytając jeszcze kilka latek wstecz.

ściganie się na newsy, które drukują wszystkie serwisy, bo rozsyłane są na zasadzie kampani do tych firmy to raczej słaby motorek.
Zresztą co się tu będę mądrzył, ja tu jestem tylko pasjonatą i mówię jak to widzę :)
 #910048  autor: Sirmark
 08 lut 2017, 09:16
Słuchajcie. Mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego, a tym bardziej sami rozruszać forum. Na razie próbujemy zwiększyć stan liczebny załogi, aby poogarniać parę różnych tematów. Na forum liczymy na was.

garfield-, ja zauważam takie wątki i jestem zobowiązany.
Wspomniałeś o forum samochodowym, jak ktoś prowadzi tylko forum i się skupia na nim to jest inna sytuacja niż nasza, gdzie mamy wiele różnych spraw, którymi się zajmujemy.

Jakie konkretnie spotkanie byś widział z ludźmi z techniki? Gdzie? Dla chętnych z forum? Kiedyś operatorzy byli bardziej chętni na tego typu spotkania.

Temat wtyczek na forum. Wiem, że kiedyś była dyskusja, ale czego wam w tej chwili brakuje tak naprawdę? Już chyba gdzieś pisałem. Ogólnie mamy trochę problem z tym forum. Po pierwsze integracja z głownym serwisem, a po drugie to chyba nie uciekniemy i trzeba będzie robić update do wersji 3.1, a ona całkowicie zmienia podejście do wtyczek - czyli znów orka z dostosowaniem wszystkiego do wcześniejszych wymagań.

garfield-, poprosiłbym, abyś wskazał miejsce, gdzie "zadzierają nosa i wiedzą najlepiej,"
I to "od was" tzn. od ilu osób? Bo może tak być, że czasami mamy inne zdanie patrząc na całość problemu i wszystkich użytkowników.

Za to zgodzę się, że ściganie się na newsy jest słabym tematem. Ale jak byś zauważył w komentarzach to są osoby, dla których godzina przesunięcia w publikacji to już komentarz, że "schodzą na psy".

W każdym razie, my zawsze chętnie pogadamy, i jeżeli coś jesteśmy w stanie poprawić to staramy się to wprowadzać w życie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #910565  autor: Forest
 11 lut 2017, 12:26
Witam wszystkich. Moje zdanie jest podobne jak któregoś przedmówców. Fakt, że Facebook wypiera fora internetowe. FB daje duże możliwości - fanpage, różne grupy tematyczne, zadajesz pytanie - kilka minut i masz odpowiedź. Sam często korzystam z tego typu konwersacji z ludźmi na FB. Druga kwestia pomocy w wybore sprzętu. Starsi użytkownicy pamiętają ile było tematów "Co kupić", był ich taki natłok, że trzeba było wprowadzić proces aktywacji tematu przez moderatora. Dziś ludzie wolą sami dokonać wyboru. Od tylu lat powstało tyle redakcji testujące sprzęty. Na polskim YouTube jest kilkudziesięciu recenzentów, dzięki którym możemy sprzęt zobaczyć, ocenić działanie systemu na podstawie właśnie oglądanego filmu. Nie na polskim YT to na zagranicznym jest kilkuset testerów, gdzie o danym telefonie dowiemy się wszystkiego, zobaczymy wszystko włącznie z modnymi drop-testami. Komu się chce dziś tracić czas i zasięgać opinii na forach internetowych? Po za tym tak jak ktoś wspomniał stara szata graficzna, stare fora, gdzie nowe popularne marki takie jak Xiaomi, Meizu itd.?
Cóż, czy jest lekarstwo na umieranie Telepolis, niewiem, forum i tak już padło. Według mnie powinniście pójść w strone YouTube - wywiady, recenzje sprzętu, testy i aktywność na Facebook, chodź na tym polu już widzę poprawę.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB
 #910577  autor: Remington
 11 lut 2017, 13:47
Heh, a dla mnie Facebook jest kompletnie nieużyteczny jako subsytut forum. Brak wątkowania, możliwości odszukania czegokolwiek. Szybka odpowiedź to plus, nic więcej. Minie parę dni, trudno się będzie do niej dokopać.