DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #907112  autor: zbyniek89
 25 sty 2017, 12:29
Witam serdecznie. Przed wczoraj przyszedł mi telefonik, wywalając wszystko co w nim niepotrzebne usunąłem galerie i latarkę;/ jedynym sposobem na przeglądanie zdjęć jest teraz wchodzenie w bezsensowny folder "zdjęcia", który nijak ma się do folderu ze zdjęciami. Czy mógłby mi ktoś pomóc jak to wyciągnąć i skąd bez przywracania ustawień fabrycznych? będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam :D
 #907121  autor: muchakk
 25 sty 2017, 12:58
Gdzie Ty ta galerie i latarkę miałeś? Przecież ten telefon w standardzie nie ma żadnej galerii. Ja jej nie widzę u siebie, a zapewniam że nic nie usunąłem ;)
 #907124  autor: muchakk
 25 sty 2017, 13:06
Sprawdziłem jeszcze raz dokładnie i nic nie widzę... :)
 #907125  autor: zbyniek89
 25 sty 2017, 13:17
Galerii nie jestem pewien w 100% aczkolwiek jak każdy telefon z androidem powinien być taki folder, który podejrzewam usunąłem. Latarka musi być w którymś na pewno bo sprawdzałem wszystkie po kolei i była :wink:
 #907129  autor: Chlastek
 25 sty 2017, 13:30
Czy masz Zbyszku wbudowaną apkę Menedżer plików- ikona pomarańczowej torby ? To pełni funkcję otwierania zdjęć, filmów, muzyki czy plików w domyślnych apkach Zdjęcia, Film, Muzyka, Dokumenty. Nie przyominam sobie aplikacji latarki- włączyć ją można skrótem z belki powiadomień; jeśli nie domyślnie jej nie ma, to wejdź w konfigurację( kwadracik z czterema kropkami gdy rozwiniesz belkę)
 #907232  autor: zbyniek89
 25 sty 2017, 21:01
Witam, problem został rozwiązany :) latarka oczywiście była natomiast galeria nie. Przywrociłem ustawienia fabryczne. Teraz moje pytanie jest odnośnie zegara. Mam ten standardowy ustawiony na górze ekranu, natomiast nie wyświetla mi się pogoda oraz miejscowość w której się znajduję. Czy jesteście mi w stanie pomóc jak to ustawić?): Pozdrawiam