DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #906412  autor: potrus
 21 sty 2017, 16:16
Witam. Moj Galaxy Note 3 po 2 latach nagle sie zcegielkowal (nic sie nie swieci, wymiana baterii nic nie daje, probowalem resety, zadne kombinacje przyciskow home-volume itp. nic nie daja, komputer nie widzi nic na kabelku).

Widzialem na youtube video, ktos sugeruje zebym rozkrecic, wyczyscil styki alkoholem i zlozyl. Tylko ze nigdy sie na bawilem w rozkrecenie telefonu, troche sie boje :) Ew. nie wiem ile moze kosztowac w jakim serwisie samo rozeznanie sprawy w jakims serwise, ktos inny mnie straszyl ze moge zatrzymac telefon na kilka tygodni, nic nie zrobic i naliczyc krocie za same testy... Oplaca sie to gdzies zanosic? (Jestem z Katowic jak ktos moze polecic jakas lokalna firme).
 #916361  autor: karijer
 17 mar 2017, 01:55
nie znam firmy ale podzwoń do serwisów w Katowicach i opisz problem na pewno ci pomoga;) daj znac co z twoim telefonem

Król nie powinien siedzieć wygodnie