DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #880607  autor: AmamDetre
 03 sie 2016, 12:14
Hej, mam problem z moim Honorem 5X. Wogóle nie widzi przez bluetooth smartwatcha- Uwatch U8- taki tani, chinski, ale z innymi telefonami działa sprawnie. Mam aplikacje BTNotification, ale wogóle go nie wykrywa. Czy da się coś z tym zrobić?
 #896562  autor: wigoda
 21 lis 2016, 16:20
hej i co znalazłeś ? udało się? mam podobny problem ale mnie pisze ze jest jakiś program i odrzuca , nie da się sciganąć nic nie czyta smartwatcha i tyle. wogóle ta 5 jest do bani
 #896871  autor: AmamDetre
 23 lis 2016, 17:44
Niestety nie udało się, problem pojawia się również na innych telefonach, np starym lg l90. ostatnio miałem aktualizacje EMUI więc jeszcze raz spróbuję, może się uda, jak nie to będę dzwonił do Huawei i wyjaśniał sprawę. Jeśli chodzi o tą aplikację to na starym telu na którym działał smartwatch miałem ją i działało wszystko ok. Problem jest, że honor go nie znajduje.
 #905763  autor: tuchacz
 17 sty 2017, 16:00
Właśnie miałem mówić - zawsze trzeba próbować aktualizacji, bo zazwyczaj to pomaga.