DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #903528  autor: adziu82
 04 sty 2017, 15:52
Witam.
Posiadam w/w notebook i prosze Was o to abyscie zaproponowali jaki moge wymienic/dolozyc ( bo nie wiem czy jest tam miejsce jeszcze aby cos dolozyc ) procesor i RAM.
Wiem ze sam nie moge ( czy ktos kto sie zna ) wymienic bo bedzie po gwarancji,wiec chcialbym mniej/wiecej znac cene.
Nie jestem wymagajacym uzytkownikiem, w 90% uzywam tego to przegladania internetu na mozilli, a czasami RAM w 100% jest zajety. Procesor tez czesto prawie na maxa, a niby tylko przegladam internet a grzeje sie i zamula mi przegladarka.
Poprzedni stary laptop mial podobne parametry ale jakos dawal rade. Tez zamulal ale jak robilem wiecej operacji.
Na lenovo nie raz po godz siedzenia na necie juz zamula przegladarka, nie raz po 4 godz.
Podajcie prosze propozycje z cenami, tak aby to dzialalo lepiej, oczywiscie nie potrzebuje gornej polki,grac nie bede na pewno na tym.

RawStyle
 #903553  autor: kowalp5
 04 sty 2017, 18:30
W Lenovo 100s procesor i RAM są wlutowane w płytę. Czyli nie wymienisz.
Warto takie rzeczy sprawdzić przed dokonaniem zakupu...

Nie kupiłbym laptopa z tak cienką obudową - gołym okiem widać brak wylotów powietrza.
Czyli wspomniane grzanie wydaje się być w nim zapewnione :?
 #903583  autor: adziu82
 04 sty 2017, 20:50
Dziekuje za pomoc.

RawStyle