DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #896049  autor: ManiacGSM
 17 lis 2016, 20:16
matisi pisze:U mnie usługa jest aktywowana od września w OFnK. Wszystko działa, Premium się aktywowało.

a mógłbyś mi to tak krok -po kroku wytłumaczyć. Bo jestem w tej materii zielony. Mam zainstalowany na telefonie Spotify ,ale nie wiedzieć czemu tam jest opcja 7-dniowa za free , premium jeżeli się nie mylę. Co mam zrobić aby zadziałało w Orange?
(jakieś kody, smsy? ) cokolwiek , linki do regulaminów)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #896055  autor: matisi
 17 lis 2016, 20:47
Wchodzisz na stronę http://www.spotify.orange.pl, podajesz numer telefonu i odbierasz SMSa z kodem weryfikacyjnym. Potem wyświetla się prośba o podłączenie konta Spotify. Logujesz się danymi swojego dotychczasowego konta (nie możesz posiadać aktywnego Spotify Premium zakupionego w inny sposób, bo nie pozwoli na integrację kont!). Akceptujesz zgodę i tyle. Pamiętaj, że numer w Orange nie może mieć blokady usług Premium (lub usługi Płacę z Orange czy coś takiego).
W tym linku: http://www.orange.pl/spotify.phtml na samym dole jest filmik pokazujący sposób aktywacji Spotify i regulaminy usługi.

A jeżeli chcesz aktywować "Gigabajty na muzykę", to musisz wysłać SMSa o treści A pod 80802.
 #896197  autor: ManiacGSM
 18 lis 2016, 17:22
matisi

Dziękuję Ci bardzo za pomoc, ogarnąłem to. Musiałem tylko po zalogowaniu na swoim koncie Orange powyłączać wszystkie blokady ,sms, mms itd premium. Bo na początku mój numer nie chciał przejść, potem już normalnie wpisując swój numer system człowieka kieruje krok po kroku jak małe dziecko za rączkę.

Oczywiście potem cała masa (miliard- no dobra może mniej) sms-ów od Orange , z potwierdzeniem włączenia usługi...itd. :smt006 :smt023 :smt039 :thumbright: :newb:

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #896373  autor: Blank
 20 lis 2016, 01:13
Blokady premium nie powinny tego blokować.

Aktywacja odbywa się przez Zamów z Orange. Zapewne miałeś Blokadę na Usługi Elektroniczne - po jej zdjęciu, powinno być możliwe uruchomienie ;)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #897043  autor: Vieslav
 24 lis 2016, 20:53
Czy można aktywować Spotify Premium na koncie, na którym kiedyś było aktywne premium? Teraz jest promocja 0,99zł za 3 miesiące, powiedzmy, że dzisiaj włączam, a za 3 miesiące wyłączam. Czy aktywacja w Orange przejdzie po okresie, gdy już wyłączę premium?
 #897055  autor: Blank
 24 lis 2016, 21:35
Tak, bez problemu. Pamiętaj tylko, że obowiązuje opłata 19,99 zł za miesiąc.

miesiąc gratis tylko jeśli spełnione zostaną dwa warunki jednocześnie:
-> numer nie skorzystał jeszcze z tej promocji
-> konto Spotify nie skorzystalo jeszcze z promocji darmowego miesiąca lub innej wykluczającej sie z darmowym miesiącem

Aktywacja płatności Spotify przez Zamów z Orange jest możliwa tylko, jeśli poprzednia subskrypcja już wygasła (konto jest już darmowym). Podobnie, inna metoda płatności jest możliwa tylko, jeśli płatność z Orange wygaśnie i konto będzie bezpłatnym.

Promocja 1zł przez 3 miesiące pewnie obowiązywać będzie tylko konta, które jeszcze nie skorzystały z premium.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #897508  autor: ManiacGSM
 27 lis 2016, 17:12
No może tak było , nie chcę się wykłócać , może system Orange ,długo mielił moje zmiany na koncie , bo miałem jeszcze podwyższone mms i inne cuda premium poblokowane ,ale suma summarum ,zatrybiło i cieszę się z tej usługi. Czas pokażę co dalej bo mam jeszcze płatny Deezer i muszę z czegoś zrezygnować bo za dużo by było tych wydatków.

Mi jeszcze nie pobrało kwoty ,więc chyba mam na razie za darmo. Oprócz tego uruchomiłem również nielimitowany internet na muzykę- lepiej dmuchać na zimne. Poza tym na razie i tak mam nadmiar środków na koncie. Na razie spróbuję przekonać się do tego. Lipa bo moim zdaniem ,ani Deezer ani Spotify nie jest bez wad. Ale to może o tym kiedy indziej. Deezer testowałem trzy miesiące -więc trochę już to u siebie mam. Spotify nie testowałem bo irytowało mnie słuchanie muzyki w trybie ''shuffle'' -czy jak kto woli bardziej po polskiemu, odtwarzanie losowe.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #897511  autor: ja.michal
 27 lis 2016, 17:29
ManiacGSM pisze:Spotify nie testowałem bo irytowało mnie słuchanie muzyki w trybie ''shuffle'' -czy jak kto woli bardziej po polskiemu, odtwarzanie losowe.
To tylko w wersji darmowej, a w płatnej na życzenie użytkownika. ;)
 #899411  autor: Vieslav
 10 gru 2016, 12:59
Spotkała mnie wczoraj bardzo dziwna sytuacja. Mam Spotify Premium, ale nie z Orange. Taryfa, z której korzystam to Smart Plan LTE 89,90, stara wersja, gdy jeszcze żadnych Spotify nie było. Przekroczyłem limit transferu danych i dostałem lejek 5mb/s na LTE i 64kb/s na pozostałe technologie. Jadąc pociągiem, będąc w zasięgu 3G odpaliłem Spotify i stało się coś dziwnego - piosenki buforowały się z prędkością 1 do 3 mb/s :!: Wyłączyłem Spotify, zrobiłem test przeglądarką - prędkość waha się od 40 do 80 kb/s. Czyżby jakiś chwilowy błąd? A może Spotyfy jest jakoś inaczej traktowane? Do pomiaru prędkości używam aplikacji Internet Speed Meter, która wyświetla mi prędkości u góry na pasku.
 #899433  autor: matisi
 10 gru 2016, 17:48
Vieslav pisze:Spotkała mnie wczoraj bardzo dziwna sytuacja. Mam Spotify Premium, ale nie z Orange. Taryfa, z której korzystam to Smart Plan LTE 89,90, stara wersja, gdy jeszcze żadnych Spotify nie było. Przekroczyłem limit transferu danych i dostałem lejek 5mb/s na LTE i 64kb/s na pozostałe technologie. Jadąc pociągiem, będąc w zasięgu 3G odpaliłem Spotify i stało się coś dziwnego - piosenki buforowały się z prędkością 1 do 3 mb/s :!: Wyłączyłem Spotify, zrobiłem test przeglądarką - prędkość waha się od 40 do 80 kb/s. Czyżby jakiś chwilowy błąd? A może Spotyfy jest jakoś inaczej traktowane? Do pomiaru prędkości używam aplikacji Internet Speed Meter, która wyświetla mi prędkości u góry na pasku.
W aplikacji Mój Orange dane pobrane przez Spotify są wyświetlane oddzielnie, niezależnie od tego, czy posiada się u nich pakiet Spotify Premium, więc jest to możliwe, że Spotify działa szybciej.

Wysłane z mojego HTC One_M8 dual sim przy użyciu Tapatalka
 #899434  autor: Gregrin
 10 gru 2016, 18:00
Vieslav pisze:A może Spotyfy jest jakoś inaczej traktowane?
A nie masz tego pakietu za 5zl ze nie nalicza transferu za spotify ? Jeśli tak to chyba można cały czas korzystać ze spotify normalnie bo na tą apke lejek chyba nie jest nakładany ?
 #900091  autor: Vieslav
 14 gru 2016, 18:31
Gregrin pisze: A nie masz tego pakietu za 5zl ze nie nalicza transferu za spotify ?
Nie mam na pewno tej usługi.
matisi pisze:W aplikacji Mój Orange dane pobrane przez Spotify są wyświetlane oddzielnie, niezależnie od tego, czy posiada się u nich pakiet Spotify Premium
Nie mam podziału na Spotify i inne. Jest tylko podział na sesje w danym dniu. Generalnie po zmianie layoutu zarówno aplikacja jak i www są bardzo nieczytelne i okrojone z przydatnych danych.
Wczoraj znowu miałem dłuższą wycieczkę za miasto, czyli brak LTE. Spotify ładnie działało na zasięgu 3G, prędkości takie jak bez lejka. Strony natomiast wczytywały się z prędkością 64kb/s i było to odczuwalne.
 #900664  autor: ManiacGSM
 18 gru 2016, 17:13
A ja mam pytanie czy ten transfer na muzykę jest odnawiany automatycznie każdego miesiąca? Bo teraz sprawdziłem na Mój Orange wydatki. -Pobrało mi po raz pierwszy po miesiącu 19,99. I teraz się zastanawiam czy samo się aktywuje.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #906521  autor: Vieslav
 22 sty 2017, 11:39
ja.michal pisze: @Vieslav, ale na FV na szczegółowym wykazie powinieneś mieć oddzielne pozycje Spotify - internet.
Szczerze mówiąc już nie chce mi się tego sprawdzać - open.fm również leci pełną prędkością, natomiast tuba.fm jest cięta do 64kb/s. Dziś mimo założonego kagańca mam ~4mb/s w 3G.