DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #887951  autor: Gypsy
 19 wrz 2016, 17:29
Witam. Tydzień temu zgubiłem telefon Samsung NOTE 4. Jestem pewien, że ktoś go sobie przywłaszczył, bo po tym jak się zorientowałem nie mogłem już się na niego dodzwonić. Oczywiście lokalizacja przez google oraz przez stronę Samsunga nie działa. Widocznie ktoś wyłączył telefon. Jednakże codziennie na moim koncie google widzę, że telefon synchronizuje się z kontem. Czy to oznacza, że ktoś nie wykonał jeszcze twardego resetu i jest szansa na znalezienie go?
 #889773  autor: marcinek243
 02 paź 2016, 12:04
Najlepiej zgłosić sprawę wraz z numerem IMEI na policje. Numer ten jest na każdym pudełku lub czasem fakturze a po tym właśnie numerze mogą go namierzyć niezależnie od tego czy jest to nokia 3310 czy galaxy s7
 #893074  autor: Sirmark
 25 paź 2016, 19:53
Skoro widzisz, że się synchronizuje, i jesteś pewien, że to na pewno ten telefon, to na to wygląda.
Dobrze jest zgłosić sprawę na Policję.
Ale też powinieneś zadbać o dane na smartfonie i np. zmienić hasła, wyłączyć autoryzację dla tego urządzenia w usługach/aplikacjach np. FB.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #896211  autor: yetas23
 18 lis 2016, 19:35
SirmarK pisze:Skoro widzisz, że się synchronizuje, i jesteś pewien, że to na pewno ten telefon, to na to wygląda.
Dobrze jest zgłosić sprawę na Policję.
Ale też powinieneś zadbać o dane na smartfonie i np. zmienić hasła, wyłączyć autoryzację dla tego urządzenia w usługach/aplikacjach np. FB.
Zmienić hasłą i wyłączyć synchronizację z poziomu innego urządzenia. To najlepsze co możesz zrobić. Policja raczej nie pomoże....