DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #889290  autor: eryk_tr
 29 wrz 2016, 12:30
Jaki motocykl polecilibyście do jazdy na co dzień? Do jazdy do pracy, rekreacyjnej itd. Idzie jesień i zima, więc decyzję o ewentualnym zakupie pozostawię sobie na wiosnę... Może ktoś tutaj jest fanem 1-śladów?
 #889433  autor: Optek
 30 wrz 2016, 09:34
Jeździłem w swoim życiu na kilku motocyklach. Zwykle to były skutery. Ale pojemność nie przekraczała 125 ccm.
Zależy do czego to ma być motocykl. Z góry dodam, że najlepszy dla mnie, to taki typowo szosowy. Crossowe odpadają. Nie jestem akrobatą. Tuta looknij: http://kieruj.pl/jak-wybrac-pierwszy-mo ... rsc-porad/ masz dobry tekst o rodzajach motorów i kiedy kupujemy dany model?

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #889864  autor: kooni31
 03 paź 2016, 09:04
Rozumiem, że ma to być Twój pierwszy jednoślad. W takim razie, polecam Ci na początek jakiś skuter. Na nim najprędzej nauczysz się jazdy. Tym bardziej, że piszesz, że chcesz nim jeździć po mieście i do pracy. Taki skuter, nie pali wiele, opłaty za niego sa niskie, a na dodatek jest bardzo "sprytny" i zwrotny. Na początek idealny.

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie ... chodzi o to , by nauczyć się tańczyć w deszczu.
 #896722  autor: czzassom
 22 lis 2016, 16:16
Co według was lepiej w dzisiejszych czasach kupić nowy czy używany motocykl ? Wiadomo że wszystko rozbija się o cenę, ale na jedno i drugie posiadam fundusze. Znalazłem ciekawą ofertę skutery honda co o niej myślicie ? Mają niesamowite ceny, ktoś zrobi lepsze ?!