DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy to juz przesada?

Tak
4
25%
Nie, dajcie wincyj reklam!
1
6%
Uzywam Adblocka
9
56%
Mam Konto Premium
2
13%
 #884292  autor: Mila89
 25 sie 2016, 20:07
Od wczoraj bodaj reklamy sa umieszczone zarowno nad komentarzami jak i... pod w efekcie mamy cos takiego https://zapodaj.net/5846e920655ed.jpg.html ///po srodku jest komentarz jakby ktos nie dostrzegł///


Pytanie jak w ankiecie... CZY TO JUZ PRZESADA??? mam wylaczonego Adblocka od 14 lipca 2011 roku(czyli ponad 5 lat) przez ten czas znosilem rozne reklamy doceniajac prace ale od 2 dni od kiedy Administracja nas "uraczyla" tymi reklamami moj kursor czesto jezdzi w okol ustawien w Adblocku "BLOKU REKLAMY NA TEJ STRONIE"
Wyglada to tragicznie calosc jest nieczytelna i powoduje ze w ogole odniechciewa sie czytania czegokolwiek ponizej tresci newsa

Pytanie czy Administracja zechce wywalic jedna z tych reklam czy to juz ostateczne, bo jesli to drugie to czarny baner z prosba o nieblokowanie reklam bedzie trafial do jakiegos promila ludzi
Cała reszta wylaczy poprostu reklamy Adblockiem, i nie piszcie mi tylko o szacunku.... ustawianie w ten sposob reklam to jest brak szacunku to czytelnikow

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #886143  autor: Sirmark
 06 wrz 2016, 13:52
Jak pewnie obserwujesz, co jakiś czas coś zmieniamy w reklamach. A to usuwamy, a to dodajemy, a to zmieniamy partnera. Na razie całościowo ilość i umiejscowienie, i zapewne będziemy teraz usuwać to co nieefektywne, aby uzyskać coś optymalnego miedzy liczbą reklama z przychodem.
Bo przychód z tej części reklam też jest potrzebny. A naprawdę nie zgadzamy się i bronimy się przed reklama ukrytą/nieoznaczonym art. sponsorowanym/treściami pisanymi na zamówienie . A tego to już sporo jest w necie, a wiem to choćby z ofert, które otrzymujemy

Mila89, zawsze szanowaliśmy użytkowników. A kwestia reklam w serwisie jest dla nas też ciężkim tematem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #887046  autor: Mila89
 12 wrz 2016, 18:23
No to Sirmark proponuje isc na kompromis... niech sie te reklamy pod wypowiedziami nie pojawiaja sie od razu tylko np dopiero jak sie pojawi 15 wiadomosc bo obecnie wyglada to tak (objetosciowo)

R
E
K
L
A
M
A
Tresc wypowiedzi
R
E
K
L
A
M
A

Strasznie to nieczytelne, jak ktos cos takiego widzi to nie zastanawia sie na tym czy podziekowac wam za prace czy nie tylko wchodzi na google i szuka wtyczki do Adblocka

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #887201  autor: Sirmark
 14 wrz 2016, 00:09
Mila89 pisze:No to Sirmark proponuje isc na kompromis... niech sie te reklamy pod wypowiedziami nie pojawiaja sie od razu tylko np dopiero jak sie pojawi 15 wiadomosc bo obecnie wyglada to tak
Umówmy się, że spróbuję to zrobić.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #887208  autor: goldenmen
 14 wrz 2016, 02:55
wyłaczyłem adblocka i sie przeraziłem ilościa reklam na telepolis. coraz więcej tego badziewia. szybko ponownie właczyłem blokadę.
kiedyś dużo mniej było reklam a teraz comperia chce wycisnąc jak najwięcej kasy z telepolis.pl.
nie udał się projekt oficjalny sponsor T-M bo "ciemny lud " nie kupił przychylnych artykułów o T i wciskania kitu jaki to T jest tani .
według mnie T-M nadal sponsoruje nie oficjalnie telepolis tylko że w innej formie i za mniejsza kasę.
żeby przychylne artykuły o T nie podpadały czytelnikom jako tekst sponsorowany T-M zniknał jako oficjalny sponsor.
kolejnym dowodem sponsoringu T jest nadal umieszczanie w tekscie pod nazwa T-mobile reklamy.Powiedzcie dlaczego kiedyś adblock nie blokował tej reklamy a teraz blokuje i nazwa operatora znika? kiedys T-M płaciło za samo bycie sponsorem a teraz płaci za efektywnośc przekazu reklamowego i za klikniecia tak jak kazdy reklamodawca i te reklamy adblock blokuje bo ustawione są jako reklamy i odpowiednie oprogramowanie musi liczyć ilośc kliknięć.
Jak taki duży zysk jest z tych reklam w tekście to dlaczego nie ma reklamy pod nazwa innych operatorów? fajne były by teksty dla użytkowników z adblockiem. każdy inaczej by interpretował informacje wtekscie w zależności gdzie i w którym miejscu dopasował by jakiego operatora.
Macie więcej reklam niz inne portale badziej agresywne do tego. Tyle reklam to mają takie badziewne strony. WitekT zarzekał sie kiedyś że reklamodawców bedzie dobierał lepszych a nie byle kto bedzie sie reklamował na telepolis. jakby było mało banerów to pojawił się jeszcze contentstream z artykułami reklamowymi.to chociaż nie jest agresywne tak mocno ale chore bo wy swietlał mi sie artykuł reklamowy jakies chwilówki a innym razem samochodu infinity.Pasuje jedno do drugiego bardzo. chyba że za pieniądze z chwilówki miałem kupić samochód
brakuje jeszcze reklam wyskakujących na cała stronę z brakiem X do zamkniecia reklamy lub uciekajacym X
 #887209  autor: pakierhakierxd2
 14 wrz 2016, 05:26
Też włączyłem i spowrotem wyłączyłem.Jak znowu na mnie reklama chciała iśc xD

Pozdrawiam :)
 #890376  autor: Mila89
 06 paź 2016, 20:03
SirmarK pisze:
Mila89 pisze:No to Sirmark proponuje isc na kompromis... niech sie te reklamy pod wypowiedziami nie pojawiaja sie od razu tylko np dopiero jak sie pojawi 15 wiadomosc bo obecnie wyglada to tak
Umówmy się, że spróbuję to zrobić.

No i prosze.... nie udało sie ustawić żeby reklama sie pojawiała np po 15 poscie to została całkowicie zlikwidowana

Szanuje

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #890386  autor: Sirmark
 06 paź 2016, 20:52
Mila89 pisze:No i prosze.... nie udało sie ustawić żeby reklama sie pojawiała np po 15 poscie to została całkowicie zlikwidowana
Nie było problemu ustawić dla limitu komentarzy, ale jednak udało się podjąc takie decyzje, aby to w ogóle zniknęło. Bo to nie było za sensowne. Zresztą tak jak mówiłem, że będzięmy korygować i korygujemy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew