DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #873879  autor: Morva1
 27 cze 2016, 17:27
Witam od 2 dni mam problemy z zasięgiem w PLAY
Posiadam telefon xiaomi redmi 3 byłem w norwegi wszystko z zasięgiem w porządku w trakcie jazdy do domu przejeżdżając przez całą polskę kilka razy zasięg mi tylko złapało, a teraz w domu w budynku zasięgu nie ma w ogóle czasami się pojawi na sekunde i zniknie . Na zewnątrz też rzadko kiedy jest czy to problem z siecią play czy może telefon coś szwankuje?
 #873882  autor: mariusz.dytko
 27 cze 2016, 17:45
A masz włączony roaming?
(Chodzi o roaming krajowy, Play korzysta z zasięgu 3 sieci).

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #873885  autor: Morva1
 27 cze 2016, 17:58
Nigdy kłopotu z zasięgiem na tej karcie nie miałem po powrocie się coś porypało :)
 #873888  autor: - - -asf- - -
 27 cze 2016, 18:10
Morva1 pisze:Witam od 2 dni mam problemy z zasięgiem w PLAY
Posiadam telefon xiaomi redmi 3 byłem w norwegi wszystko z zasięgiem w porządku w trakcie jazdy do domu przejeżdżając przez całą polskę kilka razy zasięg mi tylko złapało, a teraz w domu w budynku zasięgu nie ma w ogóle czasami się pojawi na sekunde i zniknie . Na zewnątrz też rzadko kiedy jest czy to problem z siecią play czy może telefon coś szwankuje?
Chyba "Norwegii"? Raczej padł ci ten tani chińczyk, najprościej włóż kartę do innego telefonu, a pseudosieć roamingowa play ma zasięg - pół swojego i dwóch działających sieci (Orange niedostępne bez aktywacji w BOK).