DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #868138  autor: Sławek
 28 maja 2016, 04:37
Nurtuje mnie kwestia zakupu laptopa z internetem w abonamencie.

1. Na stronie używa się słowa "raty". Czy do owych rat trzeba jeszcze dodać kwotę abonamentu, czy też jest podawana kwota całkowita do zapłaty w miesiącu? A może np. abonament wygasa po 2 latach, a przez kolejny rok trzeba jeszcze płacić za komputer? Jak to dokładnie wygląda?

2. Jak na zakup takiego abonamentu wpływa fakt spóźnień w opłatach dotychczasowych rachunków? Czy z tego powodu operator może odmówić takiej umowy?

3. BIK mam bardzo dobry (punktacja), pytanie jednak, jak na zamówienie wpływa fakt kredytów. Czy Play oblicza coś w rodzaju zdolności płatniczej (jak banki zdolność kredytową)? Jeśli tak, to jak to robi?

4. Czy w tej ofercie pośredniczą jakieś banki (coś w rodzaju ukrytego kredytu)?

Do tej pory moje rachunki (telefon+internet) wahały się od 150 d0 250zł miesięcznie, jak wspomniałem, płaciłem z opóźnieniami.

Proszę o odpowiedzi zorientowane osoby :)