DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #866871  autor: eryk155
 18 maja 2016, 19:40
Witam. Postanowiłem wyposażyć się w internet mobilny. Przeszedłem się po dostawcach i zebrałem ulotki oferty itd. Jestem kierowcą wiec internetu będę używał wszędzie, w różnych miejscach.
Rozważam internet mobilny z : Orange, Plus, Play, T-Mobile.
Przy okazji również rozważam zmianę numeru tel.
Tu pojawia się pytanie czy ktoś z was ma internet mobilny/telefon z któreś z sieci i jak wygląda sprawa z zasięgiem?
 #866931  autor: pakierhakierxd
 19 maja 2016, 09:13
Playa nie bierz jeśli chcesz używać wszędzie ponieważ oferty internetowe mają dostęp tylko do zasięgu Play a tego często poza miastami brak.W ofercie głosowej jest zasięg T-Mobile/Plus/Orange dodatkowo więc to inaczej chodzi :)

Pozdrawiam :)
 #867994  autor: Aurora
 26 maja 2016, 19:23
Plus, Play i ewentualnie nie śmiej się cyfrowy polsat zdanie mojego chłopa sam jeździ więc wie co mówi T-mobile to pomyłka, Orange też niestety