DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #863918  autor: asziatko
 28 kwie 2016, 23:09
Witam,

Poszukuje instalki w formacje xap aplikacji MSN Pogoda https://www.microsoft.com/pl-pl/store/a ... zdncrfj3q2 dla Windowsa Phone 8.1 dokładnie dla LUMI 640. Tak żeby ją można było wrzucić na kartę pamięci i zainstalować z karty pamięci.

Może być aktualna bądź wersja przedostatnia. Jak by ktoś z Was miał to proszę o wrzucenie do pobrania, z góry dziękuje.

Owszem apka jest dostępna w Sklepie Windows (z tym że nie można jej pobrać ze sklepu jak to dawniej była możliwość) przez aktualizację aplikacji nie mogę dokończyć instalacji ze sklepu wyrzuca co chwilę błąd taki jak poniżej

Obrazek Obrazek Obrazek

Mimo ponowienia próby zarówno przez pasmo 3G jak i WIFI nie da się ponownie zaktualizować aplikacji POGODA. Co więcej, w Sklepie widnieje jako ZAINSTALOWANA

Obrazek

a nie ma jej faktycznie na liście aplikacji w LUMII. Został tylko taki ślad po niej jak

Obrazek
@C:\data\Programs\...

W Kontakcie,
Artur
 #865069  autor: ManiacGSM
 08 maja 2016, 19:20
Siema i co rozwiązałeś ten problem ? tak się składa ,że mam tą apkę w telefonie. A jak myślisz czy da się to skopiować na kompa i wysłać w mailu? Bo klikam udostępnić i ładuje się w nieskończoność. :-/

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #865100  autor: asziatko
 08 maja 2016, 22:20
ManiacGSM musiałem przywrócić "Ustawienia Fabryczne". Straciłem przez to SMS/MMSy, udało się odzyskać tylko połączenia, ustawienia i to wszystko.

Gdzieś aplikacja POGODA się wysypała i zrobiła zamieszanie, szkoda. Ale trzeba było się pogodzić.

Obawiam się że zainstalowanej aplikacji POGODA nie da się Udostępnić. Tylko samą instalkę jak byś miał w formie xap.

W Kontakcie,
Artur
 #865118  autor: ManiacGSM
 09 maja 2016, 05:33
A wiesz może jak to się robi >xap ? bo jak nie to musiałbym trochę ponurkować w google.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #865342  autor: asziatko
 10 maja 2016, 13:19
Plik XAP to jest plik instalacyjny systemu Windows Mobile. Tak samo jak np. na Windows XP jest EXE to tam jest XAP.

Nie zrobisz z poziomu telefonu pliku XAP. To co mamy zainstalowane w telefonie jest to już zainstalowane wersje, nie do instalacji aplikacji.

W Kontakcie,
Artur