DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #863212  autor: akkkkk
 24 kwie 2016, 19:58
Witam, mam problem z moim telefonem huawei. Jakiś tydzień temu znajoma oblała go kawą, ale chyba nic nie dostało się do środka. Wczoraj zaczął wariować, najpierw wyłączył się i na czarnym tle wyświetlił się jakiś komunikat, udało mi się go włączyć. Cały dzień słuchałam tylko na nim muzyki, dopiero wieczorem (koło godziny 21) gdy chcialam sprawdzić godzine pokazał mi 1:00. Od tamtej pory gdy zrobię zdjęcie nigdzie nie mogę go znaleźć (widać ze jest o jedno więcej ale nigdzie go nie ma), posty na facebooku wszystkie widze jakby dodane przed chwilą, nawet gdy mają kilka dni, a gdy ktoś wyśle mi zdjęcie dostaje jedynie wiaodmość o dostarczonym zdjęciu ale nie mogę go zobaczyć. Ma ktoś pomysł co to może być?
 #863353  autor: Niezgodna7
 25 kwie 2016, 22:46
1. oblanie = zalanie = otwieranie i suszenie fonu (bez bateri w środku)
2. pokręciła się godzina - może i nazwy robionych fotek są teraz inaczej widziane, więc włącz jakiś menager plików, znajdź katalog z fotkami.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis