DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #860396  autor: faxior3
 06 kwie 2016, 13:02
Forumowicze czy korzystacie z różnych aplikacji typu phone boost jak np z rodziny cm: clean master, cm security, batery doctor? Uważacie je za potrzebne i pomocne czy zbędne?
Mam meizu m2 note. Sam naściągałem wyżej wymienione aplikację ale zużycie ramu było wysokie ( w stanie spoczynku koło 50paru%). Po usunięciu zostawiłem tylko cm launcher zawierający widget przyśpieszenia pamięci ram. Teraz w stanie spoczynku wykazuje 39%.
 #861337  autor: Niezgodna7
 12 kwie 2016, 00:04
monit cpu, monit uruchomionych aplikacji, monit mAh baterii - reszta to bzdura: wyłączyć, wywalić (boost cpu, boost ram, clean master, etc)
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #862285  autor: Awantrasa
 18 kwie 2016, 13:52
Nigdy nie używałem. Moim zdaniem bez sensu i raczej nic nie dają. Co najwyżej można sobie custom roma jakiegoś zainstalować co nie będzie miał niepotrzebnych rzeczy w sobie ;)

Co robić gdy mamy dług w kruku :)
 #862506  autor: mp107
 19 kwie 2016, 20:25
Moim zdaniem to pic na wodę.
Tym bardziej przy parametrach Meizu M2 Note.