DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #855501  autor: majkelo23
 10 mar 2016, 19:56
Witam.

Kupiłem niedawno telefon i strasznie się on tnie... Na dodatek przy próbie zmiany sposobu blokowania ekranu, z "przesunięcia" na "wzór", nie mogę tego zrobić. Po wybraniu opcji z menu po prostu pokazuje się czarny ekran i muszę przechodzić do głównego pulpitu za pomocą przycisku HOME i wyłączyć proces "ustawienia". Dodatkowo telefon łapie straszne lagi, mimo że przy takim wyposażeniu według mnie nie powinien.
Chcę ten telefon oddać na gwarancję, ale obawiam się, że poprzedni właściciel coś grzebał w systemie, a że mu nie poszło to sprzedał telefon. Jeśli coś tam było grzebane to zabiorą mi gwarancję. Chciałbym więc się upewnić, nim oddam telefon na gwarancję, czy czasem w serwisie zamiast naprawić telefon, nie zabiorą mi gwarancji. Jak sprawdzić czy w systemie nie było grzebane, tak żeby serwis się do niczego nie mógł przyczepić ??