DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #855100  autor: karina123
 08 mar 2016, 22:00
Posiadam Honora 4C. Do tej pory siedziałam na Kitkacie i EMUI 3.0, ale ostatnio pojawiła się aktualizacja, więc postanowiłam odświeżyć softa. I tu zaczął się problem. Po aktualizacji nie działa mi wifi, łączy się, ale po kilku sekudach rozłącza. Do tego od czasu do czasu przy połączeniach przychodzących nie słychać, że telefon dzwoni czy wibruje. Mam też problem z niektórymi funkcjami, np. w apce FB Lite, z której korzystam, nie mogę wrzucać zdjeć umieszczonych w domyślnym folderze aparatu, gdyż jest on niewidoczny w aplikacji (wcześniej nie było tego problemu).
Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc w szczególności prostym językiem, bo nie za dobrze znam się na telefonach a nie chcę niczego więcej zepsuć! Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 #855159  autor: pakierhakierxd
 09 mar 2016, 11:06
Czasem po wgraniu softa szczególnie jak nowa wersja systemu telefon świruje i trzeba przywrócić ustawienia fabryczne.
Jak to zrobisz powinno być wszystko ok.

Pozdrawiam :)
 #855167  autor: karina123
 09 mar 2016, 11:47
Nic nie przywracałam ani nie zmieniałam, bo nic się w telefonie nie zmieniło. Wszystkie apki i dane były na swoim miejscu.
A w jaki sposób mogę zachować dane, np wiadomości i dane aplikacji, żeby mi się nie skasowały przy przywracaniu fabrycznych? wystarczy kopia zapasowa?
 #855168  autor: pakierhakierxd
 09 mar 2016, 11:59
Wiadomości możesz zrobić kopię programem https://play.google.com/store/apps/deta ... tore&hl=pl
Z danymi aplikacji będzie ciężko jak nie masz roota.
Zrób sobie tą kopię sms ,niektóre aplikacje np. notatki eksportuj na pamieć czy coś.
Zgraj zawartość pamięci telefonu na komputer i zrób przywracanie ustawień fabrycznych.
Po tym wifi itp. na pewno będzie działać ok ,po aktualizacji z 4.4 na 5.1 coś się zepsuło.

Pozdrawiam :)